Agata Młynarska walczy z przeciwnościami losu. Choroba próbuje odebrać jej radość życia

2021-05-06 16:02 bilbo
Agata Młynarska walczy z przeciwnościami losu. Choroba próbuje odebrać jej radość życia
Autor: INSTAGRAM Agata Młynarska walczy z przeciwnościami losu. Choroba próbuje odebrać jej radość życia

Agata Młynarska zmaga się z chorobą, która skutecznie utrudnia jej prawidłowe funkcjonowanie. Dziennikarka skrupulatnie opisuje wszystkie dolegliwości na swoim profilu na Instagramie, a fani komentują dodając jej otuchy. "Choróbsko, z którym próbuję ułożyć sobie życie zaskakuje mnie konsekwentnie. " Co dolega Agacie Młynarskiej?

Agata Młynarska od lat zmaga się z chorobą Leśniowskiego-Crohna. To nieswoiste zapalenie jelit, które nie tylko rujnuje zdrowie, ale także utrudnia codzienne życie. Objawy to między innymi wzdęcia, gazy, biegunka - ale dolegliwości nie leżą tylko po stronie układu pokarmowego.

- To nie tylko to, co dzieje się w jelitach, a więc biegunka, wymioty, bóle brzucha, ale również manifestacje skórne, swędzenie, piodermia zgorzelinowa. I jednocześnie astma jako choroba współtowarzysząca, duszności, alergia, kichanie. Ostatnio doszły do tego koszmarne bóle stawów. Kiedy to wszystko razem zwala się na głowę i kiedy następuje zaostrzenie, to - proszę mi wierzyć - myślenie o tym, żeby być atrakcyjną seksualnie, jest totalnie poza zasięgiem - opowiadała kiedyś prezenterka.

ZOBACZ: Co za fałsz! Agata Młynarska ujawnia zachowanie kolegów z TVP. Szokujące kulisy odejścia z Telewizji

Teraz choroba znów ją zaskoczyła - w negatywnym tego słowa znaczeniu. Agata Młynarska nabawiła się drobnej kontuzji podczas prostej, kuchennej czynności. Po wszystkim umieściła taki wpis: 

"Niby prosta sprawa. Obieranie kartofli czy jak ktoś woli ziemniaków tudzież pyr. Czynność znana na pamięć. A jednak - straciłam wczoraj kolejny kawałeczek zaufania do swojego ciała. Choróbsko, z którym próbuję ułożyć sobie życie zaskakuje mnie konsekwentnie. Od kilku miesięcy próbuje odebrać mi radość życia. Wybrało sobie teraz stawy za obiekt swoich uciech. I mości się w nich, wierci, rozkręca. Stawy bolą, puchną, gorzej z poruszaniem. Niestety #crohn ma takie uroki. Raz gorzej raz lepiej. Ufam, że jest na to sposób. Bo nie każda terapia znana jako „celowana” zdaje egzamin. Może biologia coś zdziała? Obiecuję, że dam Wam znak, co mądre głowy wymyślą dla mnie🏆🏆🏆🤜🤛👑❤️"

Pod wpisem dziennikarki pojawiły się komentarze podnoszące na duchu oraz takie, które mogą dać czytelnikom do zrozumienia, że sytuacja jest naprawdę bardzo poważna. 

„Nie będę Pani straszył ,ale jak stawu zaczynają boleć,t o jest już nie wesoło 😉 Siła woli jest ważna ,nie poddawać się 💪”

„Wiem na ten temat dużo ,Moja dziewczyna to przechodziła niedawno to wszytko ci Pani 😉 trzymam kciuki za Panią”

Przypominamy, że dziennikarka obecnie urzęduje w Hiszpanii. Agata Młynarska wspólnie z mężem kupiła tam dom, gdy rozpoczęła się pandemia. Nic nie zanosi się na to, by piękna blondynka planowała wrócić teraz do Polski. 

Agata Młynarska wyprowadziła się z Polski. W takich warunkach teraz żyje. Nowy dom i adopcja
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze