Agata Młynarska wraca do zdrowia i do pracy!

2021-06-16 3:40
Agata Młynarska walczy z przeciwnościami losu. Choroba próbuje odebrać jej radość życia
Autor: INSTAGRAM Agata Młynarska walczy z przeciwnościami losu. Choroba próbuje odebrać jej radość życia

Agata Młynarska (56 l.) od pewnego czasu dzieli życie między Polskę a Hiszpanię, gdzie spędziła ostatnich kilka miesięcy. Gwiazda, która cierpi, m.in. na chorobę Leśniowskiego-Crohna jednak niedawno wyznała, że wróciła do kraju, żeby się leczyć.

- Nie będę ukrywać, że ostatni czas jest dla mnie trudny. Po powrocie ze szpitala odzyskuję chęć, żeby powiedzieć Wam - znów tu jestem! Nie dam łatwo za wygraną, nie poddam się i odzyskam to, co choroba chce zabrać. Wracam do pracy, do życia, do siebie. Wszystkim, którzy tracą siły i nadzieję przekazuję mnóstwo dobrej energii - napisała dziennikarka na Instagramie.

Prezenterka od jakiegoś czasu współpracuje z TVN Style. Na kanałach stacji prowadzi dyskusje na tematy zdrowotne i społeczne. Czyżby szykował się wielki powrót Agaty do telewizji?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE