"Agent - Gwiazdy 4": Misiek Agentem? Szarpanina i krzyki na planie programu

2019-05-15 22:57 wp
Michał Koterski
Autor: AKPA Michał Koterski

Półfinał produkcji był pełen emocji i zaskoczeń. Gwiazdy musiały pomóc w przeprowadzce miejscowych gospodarzy, ale też odnaleźć tajemnicze skarby. Właśnie to zadanie sprawiło, że doszło między nimi do prawdziwej szarpaniny. Zobaczcie, co się stało.

Finał "Agenta..." już za pasem! Ostatni odcinek zobaczymy 22 maja. Sprawdź, kto w nim wystąpi: "Agent - Gwiazdy 4": Wiemy kto wystąpi w FINALE programu! Gwiazdom, niemal w każdym wyzwaniu towarzyszą krew, pot i łzy. Było tak i tym razem! Na planie show, doszło do prawdziwej szarpaniny. Bitwa o skarby i pamiętnik była naprawdę zacięta. Wszystko za sprawą zadania, w którym zawodnicy, za pomocą wykrywacza metali, musieli wykopać ukryte w piachu skrzynie. Zobaczcie sami, jak zachowali się uczestnicy, aby za wszelką cenę zdobyć upragnioną nagrodę: 

Misiek Koterski był poganiany przez Violę, która krzyczała: - Misiek, kop kuźwa! Jak sam przyznał, wygrana programu, nie jest dla niego ważna: - Dla mnie wygranie tego programu totalnie nic nie znaczy oprócz tego, że bym zarobił dodatkowe osiem dyszek. No nie pogardziłbym... - zażartował gwiazdor. Czyżby aktor był tajemniczym Agentem? Tego dowiemy się w finale 22 maja o 21:30!