"Agent - Gwiazdy 4", odc. 12: Zacięta walka o tajemnicze skarby!

2019-05-15 20:49 wp
Misiek Koterski w programie Agent - Gwiazdy/Agent.tvn.pl
Autor: Jake Vision na zlecenie TVN/Agent.tvn.pl Misiek Koterski w programie "Agent - Gwiazdy"/Agent.tvn.pl

W dwunastym odcinku programu, uczestnicy zmierzyli się z trzema zadaniami. Było naprawdę gorąco! Poszukiwanie tajemniczych skarbów i pomoc w przeprowadzce to pestka dla Agenta! Kto odpadł, a która z gwiazd była najlepsza? Zobacz, co wydarzyło się w półfinale!

W programie zostało już tylko czworo uczestników. W 12. odcinku, na ekranie zobaczyliśmy: Violę Kołakowską, Marię Sadowską, Damiana Kordasa i Miśka Koterskiego. Uczestnicy walczyli o wejście do finału. Kto okazał się najlepszy? Jakie zadania musieli wykonać zawodnicy? Zmierzyli się z trzema konkurencjami!

Pierwszą z nich, było poszukiwanie skarbów na wydmach Corralejo. Uczestnicy, za pomocą wykrywacza metali, musieli odnaleźć cztery skrzynki - z pieniędzmi, notatnikami oraz... ujemną gotówką. Teren poszukiwań był oddzielony pachołkami. Gwiazdy pracowały w parach, a stawka była naprawdę wysoka! - Największym kąskiem był pamiętnik Damiana - wyznał kłótliwy Misiek Koterski. - W moim zeszycie, były błędne informacje - skomentował właściciel pożądanego zeszytu. Między Violą a Marią doszło do poważnej walki o mapę! Wkrótce przyłączyła się reszta. Doszło tam do prawdziwej jatki i szarpaniny... Ostatecznie, ważny notes zdobył Misiek i Viola. Właściciel był naprawdę niezadowolony. Pozostałe pamiętniki odkopała Maria i Damian.

Od pierwszego odcinka, przewija się hasło "Uwaga na kasę". Było to dla uczestników ostrzeżenie, które zrozumieli prosto: gotówki trzeba pilnować, a nad wszystkim musi czuwać skarbnik. Jednak jak powiedziała Kinga: - Pewne sprawy w tym programie zostały niedopowiedziane. Za kolorowymi banknotami skrywała się tajemnica. Każdy nominał posiadał odpowiednie znaki, dzięki którym gwiazdy musiały odnaleźć złotego jokera. Nagroda leżała na dnie basenu. Sprytnie zdobył ją Damian, który za jego pomocą, mógł anulować jedno błędne pytanie w teście końcowym.

Zobacz także: Oficjalna lista uczestników "Agent - Gwiazdy - 4" [ZDJĘCIA]

W kolejnej konkurencji, uczestnicy przenieśli się w okolice miejscowości Puerto de la Cruz. Tam, musieli pomóc mieszkańcom w... przeprowadzce. Mieli do dyspozycji dwa auta - jedno na grupę. Za przewiezienie całego dobytku każda z par mogła zarobić 1500 złotych. Misiek i wrażliwa Maria (wygrana: 5200 zł) sprawnie poradzili sobie z wyzwaniem: - Tak to skonstruowałem, no piękna, piękna bryła się stworzyła na tym pick-upie - z dumą mówił aktor. Najdłużej, wykonywała je Viola, co wzbudziło to wątpliwości Damiana (para wygrała: 4250 zł).

Po wykonanych zadaniach przyszła pora na test ze wszystkich dwunastu odcinków! Z ostatnim egzaminem nie poradziła sobie Viola Kołakowska i musiała pożegnać się z programem. W finale "Agenta", zobaczymy: Marię Sadowską, Damiana Kordasa i Miśka Koterskiego. Ostatni odcinek w środę 22 maja o 21:30 na antenie TVN!

Najnowsze