Wielki smutek w domu Agnieszki Chylińskiej. Właśnie straciła bardzo ważną dla jej dzieci i dla niej osobę

2021-01-22 22:13 sylwiab
Agnieszka Chylińska
Autor: AKPA Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska dowiedziała się dziś o śmierci bardzo ważnej dla niej i jej dzieci osoby. W jej domu zapanował wielki smutek. Gwiazda zamieściła w sieci wzruszający wpis, w którym pożegnała się ze swoim bohaterem i pokazała zdjęcie prezentu, jaki podarował jej dzieciom.

Agnieszka Chylińska poświęca się teraz macierzyństwu i pisaniem książek dla dzieci. Wielu lekceważyło jej wypowiedzi na temat trudów bycia rodzicem, dopóki nie poznali prawdy o jej dzieciach. Poruszona wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego, który stwierdził, że aborcja płodów uszkodzonych lub zagrażających życiu jest niezgodna z Konstytucją, zdecydowała się na szczere wyznanie.

Agnieszka Chylińska przyznała, że dwoje z trojga jej dzieci wymaga "szczególnej troski". Po tym, jak wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że treści jej książek dla dzieci są inspirowane prawdziwymi ludźmi i wydarzeniami z jej życia, pojawiły się podejrzenia, że jej pociechy zmagają się z autyzmem. Agnieszka Chylińska nigdy jednak nie potwierdziła publicznie tych doniesień i chroni prywatności swojej rodziny.

Agnieszka Chylińska poinformowała o wielkim smutku w jej domu. Wzruszający wpis

Agnieszka Chylińska zamieściła w sieci poruszający wpis, w którym pożegnała Papcia Chmiela, który zmarł dziś w nocy. Henryk Jerzy Chmielewski był autorem bajek, na których wychowały się miliony Polaków, stworzył m. in. "Tytusa, Romka i A'Tomka". Agnieszka Chylińska przyznała, że był nie tylko jej bohaterem, ale także bohaterem jej dzieci. Pociechy piosenki dostały od Papcia Chmiela egzemplarz przygód "Tytusa, Romka i A'Tomka" z przepiękną, stworzoną specjalnie dla nich dedykacją.- Dla Rysia, Esi i Krysi - napisał Papcio Chmiel i namalował specjalnie dla nich Tytusa.

- Żegnaj Papciu. Bohaterze mojego dzieciństwa - napisała Agnieszka Chylińska pod zdjęciem przedstawiającym pamiątkę po zmarłej legendzie bajek dla dzieci.

NIE PRZEGAP: Michał Wiśniewski przerywa milczenie ws. gwałtu w hotelu pod Łukowem! Był tam i wyjawia, co się działo!

Agnieszka Chylińska ukrywa to przed wszystkimi. Padła nazwa choroby z jaką mogą zmagać się jej dzieci
Najnowsze