Długo ukrywała, jak źle była traktowana. Smutna prawda o miłości Agnieszki Chylińskiej ujrzała światło dzienne

2021-04-22 19:52 sylwiab
Agnieszka Chylińska
Autor: AKPA Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska nie należy do osób wylewnych w kwestiach dotyczących swojego życia rodzinnego i prywatnego. Wielkie poruszenie wywołał więc jej dzisiejszy, bardzo smutny i osobisty wpis. Piosenkarka zdecydowała się na bardzo szczere wyznanie dotyczące miłości. Okazuje się, że bardzo długo ukrywała przed wszystkimi, jak źle była traktowana. Fani kolejny raz nie zawiedli i wykazali się ogromnym zrozumieniem. Piosenkarka dostała od nich wiele wsparcia.

Agnieszka Chylińska w ostatnim czasie głównie poświęca się macierzyństwu. Jest matką trojga dzieci, a jej najstarszy syn Ryszard ma już 14 lat! Jej córka Estera jest już 10-latką, a najmłodsza Krysia skończyła już 7 lat. Piosenkarka przyznała, że w jej przypadku wychowanie pociech jest wyjątkowym wyzwaniem z uwagi na to, że dwoje z trojga jej pociech wymaga szczególnej opieki. 

NIE PRZEGAP: Kilka dni po zwycięstwie w "The Voice Kids" Sara Egwu-James przeżywa prawdziwy dramat. Nie żyje członek jej rodziny

Agnieszka Chylińska jest wyjątkowo aktywna w mediach społecznościowych. W ostatnim czasie piosenkarka w swoich wpisach powraca do wspomnień sprzed lat, także z początków swojej kariery. 

- Wiele razy zaczynałam wszystko od początku. Wolałam biec przed siebie, budować nowe relacje, zdobywać nowe szczyty. Z czasem wszystko robiło się przykre i ołowiane. Im więcej pracowałam tym bardziej uważałam, że robię za mało. Im bardziej angażowałam się w relację typu przyjaźń tym bardziej dostawałam po nosie, żeby nie napisać wprost: PO DUPIE. A jednak pomimo tylu zawodów ludźmi, których spotkałam i tylu ran, którymi mnie niektórzy z nich uraczyli nigdy nie przestałam wierzyć w drugiego człowieka. Żadne niepowodzenie czy w życiu zawodowym czy osobistym nie zabrało mi wiary w ludzi - pisała niedawno Agnieszka Chylińska.

Agnieszka Chylińska ukrywała, jak źle była traktowana. Bolesna miłość piosenkarki

Dziś Agnieszka Chylińska kolejny raz zdecydowała się na powrót do przeszłości i to trudnej. Piosenkarka swój emocjonalny wpis rozpoczęła od wspomnień, gdy w młodości spędzała sporo czasu grając w komputerowe gry. Wyznała, że jej ulubioną była seria "Simsów", czyli gier, w których tworzy się własnego "człowieka", urządza jego dom i kieruje się czynnościami z życia codziennego.

NIE PRZEGAP: Małgorzata Socha prawie nigdy nie pokazuje swojego męża. Padniecie na widok tego, jak wygląda [ZDJĘCIA]

Agnieszka Chylińska wyznała, że lubiła pogrążać się w stworzonym przez siebie wirtualnym świecie dlatego, że w prawdziwym życiu nie była dobrze traktowana i to w dodatku przez osoby, które bardzo kochała.

- Mogłam kontrolować życie innych, co było dla mnie rekompensatą za te wszystkie chwile, gdy nie mogłam wpłynąć na ludzi, których kochałam a którzy traktowali mnie nie tak jakbym sobie tego życzyła - pisze Agnieszka Chylińska.

Jej post wywołał bardzo dużo reakcji wśród fanów. Zobaczcie go w całości niżej!

NIE PRZEGAP: Ostre wyznanie Dody zszokowało fanów! Już NIGDY WIĘCEJ nie zobaczycie jej męża!

NIE PRZEGAP: Niemal nikt nie wie, kim w życiu prywatnym jest Tadeusz Sznuk. Prawda o jego żonie zszokuje wielu

Agnieszka Chylińska ukrywa to przed wszystkimi. Padła nazwa choroby z jaką mogą zmagać się jej dzieci
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze