Agnieszka Dygant rozpacza po zmarłej twórczyni seriali: "Boże jak smutno bez Ciebie" [ZDJĘCIA]

Agnieszka Dygant
Autor: AKPA

Nie żyje twórczyni "Na Wspólnej", "Barw szczęścia" i innych serialowych hitów. Maria Skąpska (+46 l.) walczyła do samego końca. Była reżyserką serialu "Prawo Agaty", współtworzyła film "Listy do M 2" - obie produkcje z udziałem Agnieszki Dygant. Aktorka rozpacza po śmierci przyjaciółki. Pięknie ją pożegnała. Zobaczcie.

Zmarła twórczyni popularnych seriali telewizyjnych i przebojów kinowych. Maria Skąpska była reżyserką oraz członkiem ekipy kierowniczej wielu produkcji. Jej współpracownicy i przyjaciele nie mogli uwierzyć, że odeszła: Zawsze będziemy pamiętać czas spędzony z Nią podczas pracy przy „Carte Blanche”, „Ostatniej Rodzinie”, „Królu” czy wreszcie „Żeby nie było śladów” - Jej ostatnim filmie, przy którym mimo toczonej walki, dała z siebie wszystko bez żadnej taryfy ulgowej - tak pożegnali ją twórcy filmu "Ostatnia rodzina". Maria Skąpska pracowała również przy serialu TVN "Prawo Agaty", gdzie główną rolę grała Agnieszka Dygant. Aktorka pokazała zdjęcia z planu, na których jest zmarła reżyserka. Artystki spotkały się także na planie filmu świątecznego "Listy do M 2". Dygnat pięknie pożegnała przyjaciółkę:

- Odeszła Masia Skąpska nasza Przyjaciółka, człowiek filmu. Masia... za wszystkie rozmowy, wsparcie, serce, profesjonalizm, miłość do kina, Prawo Agaty, Listy do M... dziękuję. Boże jak smutno bez Ciebie.

Niezapomniani. Grób Krystyny Feldman

ZOBACZ: Nie żyje twórczyni "Na Wspólnej", "Barw szczęścia" i innych serialowych hitów. Walczyła do samego końca

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze