Agnieszka Grochowska w scenie seksu z gorącym, hollywoodzkim gwiazdorem! MAMY ZDJĘCIA

2021-01-13 12:52 nr dav
Grochowska
Autor: redakcja se Grochowska

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że Agnieszka Grochowska (41l.) jest jedną z polskich aktorek, które najczęściej grają w zagranicznych filmach. I wcale nie jest tam statystką. I wcale nie wycinają scen z jej udziałem. Wręcz przeciwnie. Nasza rodaczka dostaje główne role. W najnowszym filmie zagrała odważną scenę z zabójczo przystojnym aktorem, który podbija Hollywood! Ostatnio zagrał w hicie Netliksa.

Agnieszka Grochowska jest jedną z najbardziej charakterystycznych aktorek. Jej surowa uroda, niski głos i ogromny talent aktorski są też doceniane za granicą. Polka wzięła udział już w kilkunastu międzynarodowych produkcjach. Grała w Belgii, Norwegii, Kanadzie, a teraz nawet i w USA. Na amerykańskim rynku ukazał się właśnie film "American dream" z udziałem Polki, która zaprezentowała się w nim w pełnej krasie, w namiętnej scenie erotycznej z zabójczo przystojnym aktorem.

To Luke Bracey, którego ostatnio mogliśmy oglądać w świąteczny hicie Netliksa "Randki od święta". Inni mogą kojarzyć go z filmowego przeboju z Seleną Gomez "Monte Carlo" czy wzruszającego do łez filmu "Dla ciebie wszystko". W ostatnich latach Luke grywa w kasowych produkcjach, a w najnowszym filmie towarzyszy naszej polskiej gwieździe.

To nie pierwszy raz, kiedy Grochowska zrzuca ciuszki za granicą. Cóż, tam na pewno lepiej za to płacą.

Zobaczcie gorące sceny z udziałem naszej aktorki w galerii:

Najnowsze