Agnieszka Hyży wyjawiła prawdę o swoim małżeństwie

2018-03-22 14:18 INO
Agnieszka Hyży
Autor: AKPA

Agnieszka Hyży napisała w sieci poruszający post dotyczący jej związku z Grzegorzem Hyżym. Prezenterka zdobyła się na taki krok, gdyż miała dość wielokrotnie powielanych kłamstw. Poznajcie prawdę o małżeństwie gwiazdy Polsatu i muzyka.

- Chciałabym już ostatni raz odnieść się do ostatnich komentarzy, publikacji dotyczących naszego życia prywatnego... a przede wszystkim początków naszej znajomości. Cofając się o 4 lata (tak czas leci)... nikt nikomu nikogo "NIE UKRADŁ",nikt nikomu NIE ROZBIŁ rodziny,nikt dla nikogo NIE ODSZEDŁ, nikt nie budował szczęścia na czyimś nieszczęściu,nikt NIE JEST ZŁYM ojcem lub matką (przykład ulubionych "nagłówków"). To takie mało medialne i mało skandaliczne... być może ktoś lubi i chce budować swój PR i rozpoznawalność na opowiadaniu o swoim życiu, sprzedawaniu sensacji, często nieprawdy o innych (może nic innego nie ma do zaproponowania). Kilka razy powiedziałam za dużo i dziś wiem jakie mogą być tego skutki. My konsekwentnie robimy swoje i wiele razy stanowczo broniliśmy swojego dobrego imienia... W tym wszystkim nie ma ofiar i pokrzywdzonych i prawda jest właśnie tak banalna nawet jeśli komuś bardziej pasuje medialnie ta sensacyjna wersja. Czemu to piszę? Bo czasem mam dość czytania tych bzdur, bo sobie myślę, że kiedyś zobaczą to Nasze Dzieci albo życzliwi przekażą im w szkole i wiem jak wiele razy zabolało to naszych Bliskich - napisała Agnieszka Hyży na Instagramie.

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży - historia związku

Agnieszka i Grzegorz są parą od grudnia 2014 roku. To wtedy po raz pierwszy pojawili się razem publicznie na ślubie Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora. Para zaręczyła się po zaledwie 3 miesiącach znajomości, a ślub odbył się 17 lipca 2015 roku w Pałacu Senatorskim na Kapitolu w Rzymie. Zarówno Grzegorz, jak i Agnieszka, był już wcześniej w związkach małżeńskich. Piosenkarz był żonaty z Mają Hyży, z którą ma dwoje dzieci. Prezenterka Polsatu była związana z Mikołajem Witem. Para rozwiodła się po trzech latach. Doczekali się córeczki - 5-letniej dziś Marty.

ZOBACZ TAKŻE: Agnieszka Hyży jest inspiracją dla córki

POLECAMY: Zastanawiasz się czy zrobić sernik na święta? Bardzo prosty do przygotowania, zawsze się udaje – sprawdź nasz przepis na sernik na zimno z serka homogenizowanego!

❤️Chciałabym już ostatni raz odnieść się do ostatnich komentarzy,publikacji dotyczących naszego życia prywatnego...a przede wszystkim początków naszej znajomości.Cofając się o 4 lata(tak czas leci)...nikt nikomu nikogo „NIE UKRADŁ”,nikt nikomu NIE ROZBIŁ rodziny,nikt dla nikogo NIE ODSZEDŁ ,nikt nie budował szczęścia na czyimś nieszczęściu,nikt NIE JEST ZŁYM ojcem lub matką (przykład ulubionych „nagłówków” ).To takie mało medialne i mało skandaliczne...być może ktoś lubi i chce budować swój PR i rozpoznawalność na opowiadaniu o swoim życiu,sprzedawaniu sensacji,często nieprawdy o innych(może nic innego nie ma do zaproponowania).Kilka razy powiedziałam za dużo i dziś wiem jakie mogą być tego skutki.My konsekwentnie robimy swoje i wiele razy stanowczo broniliśmy swojego dobrego imienia...W tym wszystkim nie ma ofiar i pokrzywdzonych i prawda jest właśnie tak banalna nawet jeśli komuś bardziej pasuje medialnie ta sensacyjna wersja.Czemu to piszę?Bo czasem mam dość czytania tych bzdur,bo sobie myślę,że kiedyś zobaczą to Nasze Dzieci albo życzliwi przekażą im w szkole i wiem jak wiele razy zabolało to naszych Bliskich.Z radością odczytuję,że dziś nawet plotkarskie portale ( w tym ukochany Pudelek,który wiele razy pisał o nas dokładając odpowiednie i nieprawdziwe przymiotniki do naszego życia i związku-dziś się do Was miło uśmiecham)potrafią napisać prawdę i racjonalną wersję wydarzeń.Cieszy to bardzo...i daje nadzieję, że jednak „oliwa sprawiedliwa”,nawet w szalonym świecie plotek i bałaganu prawda się przebije i można czasem wyjść z podniesioną głową-zwłaszcza,gdy nie ma się nic na sumieniu .... a Ci którzy mają i mieli w tym swój udział (zapewne są tego w pełni świadomi ) ...wcześniej czy później również zapłacą „podatek od miłości” Miłości,szacunku,zgody Kochani Koniec i kropka!❤️ #prawda #zawsze #wygra #my #love #razem #married #happy #media #warto #walczyc #o #swoje #pozdrawiamy #wszystkich #życzliwych #milosc #przyjazn #szacunek #be #strong #be #happy A jak chce ktoś poczytać JEDYNY wywiad Nasz i o Nas...odsyłam do „Pani”.Link w bio Post udostępniony przez Aga Hyży (@agnieszka_hyzy)