Agnieszka Kaczorowska ma kolejny ciążowy biznes! Tak radzi sobie gwiazda w dobie pandemii

2021-03-02 11:25 Magdalena Guss-Gasińska
Agnieszka Kaczorowska
Autor: Instagram Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska zrobiła sobie przerwę od pracy w "Klanie" i wyjechała z mężem i 1,5 roczną Emilką na malownicze Malediwy. Na miejscu odpoczywa aktywnie i zapewnia, że szykuje coś dla przyszłych mam! Kolejny biznes przedsiębiorczej aktorki? Szkołę tańca musiała zamknąć, teraz musi sobie jakoś radzić.

Agnieszka Kaczorowska w dobie pandemii musiała zamknąć szkołę tańca. Ta przykra wiadomość dla fanów aktorki, jej samej przyniosła wiele pożytku. Gwiazda znalazła więcej czasu dla siebie, swoich bliskich, odpoczęła. Skupiła się na życiu rodzinnym - bo jak zapewniała, właśnie o tym marzyła.

Nic więc dziwnego, że zdecydowała się na kolejną ciążę. Aktorka z "Klanu" w lipcu urodzi drugie dziecko! Tymczasem wciąż wypoczywa na bajecznych Malediwach. Codziennie publikuje wspaniałe zdjęcia i relacje. Widoki zapierają dech w piersiach.

ZOBACZ: Agnieszka Kaczorowska zmasakrowana na Malediwach! Są też pozytywne wieści

Ale przecież widoki i relaks to nie wszystko. Przynajmniej nie dla Agnieszki, której widocznie ciężko odpoczywać. Ekranowa Bożenka wciąż myślami jest w "nowych projektach". Można się domyślać, że kolejny wiążę się z jej błogosławionym stanem.

Aktorka pokazała jak trenuje na plaży. Ubrana w obcisłym trój eksponujący brzuszek wykonywała lekkie ćwiczenia dla mam. Zapowiedziała tym samym coś "tajemniczego" dla kobiet, które tak jak ona spodziewają się dziecka. Myślicie, że Agnieszka Kaczorowska zacznie prowadzić treningi online dla przyszłych mam? 

O wszystkim dowiemy się tuż po jej powrocie do Polski. 

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze