Agnieszka Kaczorowska planuje kolejną CIĄŻĘ! Znaczące słowa [TYLKO U NAS]

2020-07-04 7:41 Monika Tumińska
Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela
Autor: AKPA/Gałązka Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela

Agnieszka Kaczorowska-Pela (28 l.) rok temu po raz pierwszy została mamą i uważa, że to najlepsze, co mogło jej się w życiu przydarzyć. W programie „Gwiazdy bez maski” gwiazda „Klanu” otwarcie mówi o tym, że razem z mężem Maciejem Pelą (31 l.) marzą o kolejnym dziecku. – Jesteśmy pewni, że chcemy, aby Emilka miała rodzeństwo – powiedziała.

Agnieszka Kaczorowska to oddana mama. Aktorka i tancerka spędza z córeczką każdą wolną chwilę. 26 lipca dziewczynka skończy roczek. – Szykujemy imprezę urodzinową. Ten czas takk szybko leci, że trzeba takie momenty celebrować – powiedziała w programie „Gwiazdy bez maski”.

Aktorka wie, jak ważne jest, by dziecko nie wychowywało się samo, dlatego planuje powiększenie rodziny. – Jesteśmy pewni, że chcemy, aby Emilka miała rodzeństwo, żeby nie była jedynaczką. My oboje jesteśmy z rodzin wielodzietnych – mówi i dodaje: – Mamy na to pełny luz. Jeżeli to dziecko miałoby pojawić się teraz, jakoś szybko, to ok., jeżeli będzie później, to też ok. – dodała.

Serialowa Bożenka z „Klanu”, która przez koronawirusa musiała zamknąć swoją szkołę tańca, planuje wcześniej poukładać swoje życie zawodowe.
Jesteśmy teraz w takiej wolnej przestrzeni i dopiero układamy sobie na nowo życie w związku z zamknięciem szkoły i w związku z różnymi innymi okolicznościami, że trochę układamy nasze życie zawodowe od nowa i też widzę, że przychodzą do nas nowe rzeczy. Więc w zależności od tego, co zdecydujemy, jakich projektów się podejmiemy, pewnie też zdecydujemy, kiedy przyjdzie czas na drugie bobo – kończy.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Agnieszka Kaczorowska-Pela szczerze o drugiej ciąży: Emilka będzie miała rodzeństwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.