Agnieszka Kaczorowska pokazała nagą pierś. Co z nią zrobi? Będziesz w szoku

2021-08-01 18:53
Agnieszka Kaczorowska
Autor: WBF

Agnieszka Kaczorowska dumnie zaprezentowała nagą pierś w internecie. To nie był przypadek. Aktorka zrobiła to z pełną świadomością. Dlaczego aktorka zdecydowała się na taki krok? W taki sposób Agnieszka Kaczorowska przypomniała wszystkim o Światowym Dniu Karmienia Piersią. "Zaczynamy przygodę z karmieniem od początku… Poprzednim razem trwała ona 16 miesięcy i było to niesamowite doświadczenie. Teraz też nie wyobrażam sobie inaczej! Na razie się siebie uczymy… "- napisała gwiazda na Instagramie. Kaczorowska na Instagramie zdradziła jeszcze jedną bardzo ważną informację dotyczącą swoich piersi.

Agnieszka Kaczorowska, tancerka i aktorka pokazała nagą pierś w internecie. Jednak nie zrobiła tego przypadkiem. Gwiazda miała w tym czynie konkretny cel. Zaprezentowała publicznie, jak naturalnie karmi swoją najmłodszą pociechę. Zdjęcie opublikowane na Instagramie opatrzyła podpisem: Światowy Dzień Karmienia Piersią. I tak Agnieszka Kaczorowska rozwinęła wpis:  My już szczęśliwie w domu. Zaczynamy przygodę z karmieniem od początku… Poprzednim razem trwała ona 16 miesięcy i było to niesamowite doświadczenie. Teraz też nie wyobrażam sobie inaczej! Na razie się siebie uczymy… Tym razem zamierzam jedno zmienić: chcę dodatkowo oddawać mleko do banku mleka kobiecego… Coś, co powinnam zrobić już poprzednim razem". I ostatnie zdanie tego wpisu Agnieszki Kaczorowskiej może niektórych szokować. Tymczasem banki mleka są zbawieniem dla kobiet, które z rozmaitych przyczyn nie mogą karmić naturalnie swoich maluszków. Banki mleka to profesjonalne laboratoria zajmujące się pozyskiwaniem mleka kobiecego od Honorowych Dawczyń, bezpiecznym przechowywaniem i dostarczaniem go potrzebującym dzieciom. Jak zapewnia fundacja prowadząca taki bank mleka, gromadzenie mleka honorowych dawczyń w banku gwarantuje prawidłowe i bezpieczne jego zagospodarowanie z korzyścią dla potrzebujących dzieci, wśród których większość stanowią wcześniaki i noworodki chore. W Polsce działa kilkanaście takich punktów.

Agnieszka Kaczorowska-Pela szczerze o drugiej ciąży: Emilka będzie miała rodzeństwo
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE