Agnieszka Kaczorowska zmasakrowana na Malediwach! Są też pozytywne wieści

2021-02-26 13:37 Magdalena Guss-Gasińska
Agnieszka Kaczorowska
Autor: Insytagram Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska kilka dni temu wyjechała na Malediwy i zapewniła, że będzie regularnie publikować słoneczne zdjęcia z urlopu. Wśród nich nie brakuje też płatnych współprac. Aktorka nieźle zarabia reklamując marki na Instagramie. Nie zrezygnowała z tego nawet na wakacjach. Tym razem miarka się jednak przebrała!

Agnieszka Kaczorowska wyjechała z mężem i 1,5 roczną Emilką na zasłużony urlop. Malediwy to wymarzony kierunek na wakacje. Aktorka jednak nie tylko odpoczywa. Ciężarna gwiazda „pracuje” nawet na wczasach publikując posty sponsorowane.

Tym razem wybór padł na promocję dyskontu, który w swojej ofercie ma tanie ubranka dla dzieci i dorosłych oraz elementy wyposażenia wnętrz. Fani byli rozgoryczeni…

ZOBACZ: Tak mieszka Wiktoria Gąsiewska. Mamy zdjęcia wnętrza jej domu, widok zaskoczy wielu!

"Nawet Pepco już Pani polubiła... No proszę , zareklamuje i polubi Pani wszystko co dostanie za darmo.. 👏" - czytamy w komentarzach. 

To oczywiście jedna strona medalu. Pozostali internauci są zadowoleni, że w końcu ktoś reklamuje coś na ich kieszeń - a nie jak Małgorzata Rozenek oferuje swetry za 600zł. Nie należy jednak zapominać, że sieć sklepów słono zapłaciła aktorce za wpis reklamowy, w którym ta zachwyca się jakością nowej, bawełnianej linii dziecięcych ciuszków.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze