Agnieszka Więdłocha i Maciej Stuhr u Kuby Wojewódzkiego. Doszło do czułego pocałunku

2018-11-13 11:44 id
Wojewódzki i Stuhr w programie
Autor: print screen Facebook / Kuba Wojewódzki - król TVN Czuły pocałunek

Pytanie o orientację seksualną w poprzednim odcinku, a teraz pocałunek z mężczyzną. Kuba Wojewódzki promuje kolejny odcinek swojego programu. Tym razem do studia zaproszono aktorów "Planety Singli" - Macieja Stuhra i Agnieszkę Więdłochę. W zapowiedzi odcinka zobaczymy, jak Kuba całuje aktora. 

Maciej Stuhr i Agnieszka Więdłocha u Kuby Wojewódzkiego - odcinek z ich udziałem obejrzymy we wtorek 13 listopada 2018 roku. Prawdopodobnie aktorzy zostali zaproszeni do studia w ramach promocji filmu z ich udziałem "Planeta singli 2", który miał swoją premierę na początku listopada. Z resztą prezenter nie będzie stronił od pytań na temat wspólnego grania ze Stuhrem. "Jak się całuje młody Stuhr. W skali od jeden do dziesięciu, możesz się pomylić o dziewięć?" - zapyta zaproszoną do studia aktorkę. To jednak nie koniec tematów związanych z pocałunkami. 

- Pokażę jak się gra takie pocałunki - stwierdził Wojewódzki, po czym podszedł do Stuhra, chwycił jego głowę i pocałował w usta. Sceną tą showmen pochwalił się na Facebooku w zwiastunie programu:  

Najnowsze