Agnieszka Włodarczyk gotuje ukochanemu w kuchni marzeń! Nie spodziewała się, że ktoś wytknie jej taką rzecz!

2021-03-03 20:09 ksz
Agnieszka Włodarczyk z brzuszkiem gotuje ukochanemu. Pokazała stylową kuchnię
Autor: Instagram

Agnieszka Włodarczyk (40 l.) oczekuje swojego pierwszego dziecka. Ciężarna aktorka korzysta z uroku błogosławionego stanu, który sprawia, że wygląda kwitnąco. Włodarczyk mieszka ze swoim ukochanym - sportowcem Robertem Karasiem. Para nie może doczekać się momentu, gdy ich maleństwo przyjdzie na świat. Agnieszka Włodarczyk lubi rozpieszczać partnera. Pokazała, jak gotuje mu obiad. Przy okazji pochwaliła się stylową kuchnią.

Agnieszka Włodarczyk już niedługo zostanie mamą. To pierwsza ciąża aktorki, więc szczególnie ją przeżywa i zachwyca się każdym dniem z coraz to większym brzuszkiem. Wspiera ją partner, Robert Karaś - mistrz i rekordzista świata w triathlonie. Sportowiec zadeklarował, że będzie poświęcał czas swojej rodzinie:

Będę najlepszym ojcem, jakim będę potrafił być. Dziecko będzie na pierwszym miejscu. Nie będzie tak, że będę je zaniedbywał kosztem treningu. Ja mam bardzo dużo wolnego czasu. Treningi realizuję w domu. Jedynie wychodzę na basen. Będę znikał na półtorej godziny i tylko wtedy nie będę mógł pomóc Agnieszce. Mamy taką pracę, że będziemy mieli dużo czasu dla dziecka.

Tak zmieniała się Katarzyna Figura. Najgorętsze role ikony seksu polskiego kina

ZOBACZ: Fani "BrzydUli" mogą być w szoku. Gwiazda miała zagrać zupełnie inną postać. To zmieniłoby całkowicie serial!

Agnieszka Włodarczyk z brzuszkiem gotuje ukochanemu. Pokazała stylową kuchnię
Autor: Instagram

Agnieszka Włodarczyk gotuje ukochanemu w kuchni marzeń! 

Agnieszka Włodarczyk chętnie pozuje z ciążowym brzuszkiem. Tym razem pokazała, jak przygotowuje obiad dla swojego ukochanego. Aktorka zachwycała się polskimi smakami oraz... bułką tartą!

Niezależnie od tego, na jakiej półkuli jestem, zawsze tęsknię za polskimi smakami. Ani w Stanach, ani w Azji bułki tartej nie uraczyłam. Dlatego kocham powroty do domu, kiedy mogę oddać się przyjemności gotowania. Tak, kocham stać przy garach! I teraz mam do Was pytanie... Do czego stosujecie bułkę tartą? 

Przy okazji pokazała stylową kuchnię. Jednak niektórzy wytknęli jej reklamowanie wspomnianej bułki tartej:

AGA, Ty i bułka tarta??? Przecież nie jesz miliona rzeczy, a pokazujesz jeden z najbardziej kiepskich produktów? 

- Niewskazane jest jajko sadzone w diecie kobiety w ciąży.

Agnieszka Włodarczyk odpowiedziała krótko: - Pierwsze słyszę. Najlepiej w ciąży nie oddychać😂

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze