Agnieszka Włodarczyk obnażyła się na oczach wszystkich. Tak karmi dziecko. "Ale cyc"

2021-07-26 10:29
Agnieszka Włodarczyk obnażyła się na oczach wszystkich. Tak karmi dziecko. Ale cyc
Autor: Instagram Agnieszka Włodarczyk obnażyła się na oczach wszystkich. Tak karmi dziecko. "Ale cyc"

Agnieszka Włodarczyk (41 l.) nie ma nic do ukrycia. Aktorka wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym karmi swojego synka Milana. Przy okazji pokazała swoje ogromne piersi, które odważnie odsłoniła. Internauci byli zszokowani tym widokiem. "Ale super big cyc", komentowali zdjęcie celebrytki.

Agnieszka Włodarczyk ponad dwa tygodnie temu poraz pierwszy została mamą. Oszalała na punkcie swojego synka Milana. Na swoim profilu na instagramie wrzuca szczegółowe relacje z pierwszych dni życia swojej pociechy i tego jak sobie radzi w nowej roli. Okazało się, że nie wszystko jest takie proste i oczywiste jak mogłoby się wydawać. Agnieszka zderzyła się bowiem z problemem związanym z karmieniem piersią.

ZOBACZ: Poruszające wyznanie Włodarczyk o ojcu swojego dziecka. Partner jej tego nie zapomni

Włodarczyk ma problemy z laktacją

"Jak wygląda sytuacja po 10 dniach razem? Hmm po pierwsze nie chodzimy śnięci, bo mały śpi bardzo ładnie z 2 przerwami na jedzonko:)", pisała Włodarczyk.

"Po drugie, jeśli chodzi o jedzonko walczymy, żeby karmić piersią, ale okazuje się, że to nie jest takie proste… Póki co więc dokarmiamy mlekiem modyfikowanym o bardzo dobrym składzie, bo musimy przybrać na wadze… ( właśnie wagę dla dziecka warto kupić przy okazji robienia wyprawki, bo nigdzie stacjonarnie ich nie ma) Zobaczymy co będzie dalej…", dodała.

To wyznanie zachęciło jej fanki do podrzucenia aktorce kilku rad związanych z karmieniem piersią. Ich ulubienica chętnie z nich skorzystała, a swoim sukcesem od razu pochwaliła się w Internecie. I właśnie ten wpis rozgrzał sieć do czerowności.

Aktorka chwali się ogromnym bisutem

Pokazała zdjęcie, na którym karmi piersią swojego ukochanego synka. Oczywiście, żeby mogła to zrobić wyjęła jedną pierś z biustonosza. Dzięki temu naszym oczom ukazał się naprawdę sporych rozmiarów biust celebrytki. Włodarczyk jednak chciała tym ujęciem pochwalić się rozwiązaniem problemów związanych z karmieniem noworodka.

"Skoro napisałam, że problem na początku z laktacją nastąpił to może już to odwołam, bo do tej pory spływają do mnie rady co zrobić, żeby ją poruszyć😉Jesteście kochane. Dziękuję za wszystkie rady…Odnoszę jednak wrażenie, że najbardziej pomogło częste przystawianie😉Nie wiem jak długo będę karmić i na ten moment nie będę sobie zaprzątać tym głowy:) Cieszę się tym co jest!Ps. A ta presja, żeby karmić piersią jest nie do zniesienia. Chcesz to karm, nie chcesz to też Twoja sprawa 🤷‍♀️Poza tym nie zawsze masz na to wpływ. Nie dajmy się zwariować", napisała pod zdjęciem aktorka.

Jednak części z obesrwatorów nie mogło się skupić na tych słowach, bo na pierwszym planie i tak widzieli tylko ponętne piersi celebrytki. "Ale super big cyc", komentowali. Podejrzewamy jednak, że to nie zniechęci Włodarczyk to dalszego chwalenia się swoim życiem świeżo upieczonej mamy.

Karmienie piersią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE