Agnieszka Włodarczyk pokazała NOWEGO chłopaka! To znany sportowiec

2020-08-02 7:41 PMar
Agnieszka Włodarczyk pokazała NOWEGO chłopaka! To znany sportowiec
Autor: Instagram/agnieszkawlodarczykofficial Agnieszka Włodarczyk pokazała NOWEGO chłopaka! To znany sportowiec

Od swojego debiutu filmowego w 1997 roku Agnieszka Włodarczyk uchodzi za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Po tym, jak na początku 2016 roku doszło do zakończenia jej związku z Mikołajem Krawczykiem, w mediach cicho było o jej nowych związkach. Teraz Włodarczyk opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie ze swoim nowym partnerem. Nową miłością Agnieszki jest Robert Karaś, bardzo utytułowany triathlonista.

Agnieszka Włodarczyk ma za sobą kilka głośnych związków. Aktorka spotykała się m.in. z prezenterem Rafałem Kosińskim, biznesmenem Jakubem Sićkiem i aktorem Mikołajem Krawczykiem. Wszystko wskazuje na to, że 39-letnia aktorka znalazła właśnie nową miłość. Na instagramowych profilach zarówno Włodarczyk, jak i Roberta Karasia pojawiła się ich wspólna fotografia, w opisie której zamieścili emotikonę przedstawiającą serce.

"Ale super. Niech się Wam darzy" - napisała Paulina Krupińska pod fotką na profilu Włodarczyk. "Jak ja się cieszę waszym szczęściem! Dużo miłości i wytrwałości", "Super, cieszę się i życzę dużo miłości, radości i życzliwości", "Moje gratulacje, życzę dużo miłości i samych cudownych chwil. Pięknie wam razem" - dodawali inni internauci.

Wyświetl ten post na Instagramie.
❤️ Post udostępniony przez Agnieszka Włodarczyk (@agnieszkawlodarczykofficial)

Kim jest nowy partner Włodarczyk? Robert Karaś w 2019 roku został mistrzem świata i rekordzistą globu w ultratriathlonie na dystansie podwójnego ironmana (7,6 km pływania, 360 km jazdy rowerem i 84,4 km biegu). Po raz pierwszy ustanowił rekord świata w podwójnym ironmanie w 2017 roku z czasem 19:44.42, natomiast niespełna rok temu osiągnął czas 18:44.38. W 2018 roku pochodzący z Elbląga sportowiec wywalczył tytuł mistrza świata i ustanowił rekord globu w potrójnym ironmanie. Dystans 11,4 km pływania, 540 km jazdy rowerem i 126,6 km biegu pokonał w czasie 30 godzin, 48 minut i 57 sekund.

Karaś przez wiele lat był w związku z Natalią Ćwik. W 2012 roku, po trzech lat znajomości, para stanęła na ślubnym kobiercu. 

Domniemana dziewczyna Piotra Żyły prosi: Zabierz mnie do sanatorium

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze