Bestie zniszczyły dom Agnieszki Woźniak-Starak. Tak teraz mieszka gwiazda! [ZDJĘCIA]

2021-01-26 6:00 nr
Woźniak-Starak wypoczywa nad jeziorem i docenia wolność
Autor: Akpa Woźniak-Starak wypoczywa nad jeziorem i docenia wolność

Agnieszka Woźniak-Starak (43 l.) nie może narzekać na brak miłości i brak zajęć. Prezenterka ma aż sześć psów! Nic dziwnego, że gdy tylko spuści je z oka, zwierzaki broją na całego. A tym razem w zaledwie kilkadziesiąt minut narobiły takich szkód, że głowa mała. Przy okazji zobaczyliśmy wnętrza domu dziennikarki. A te zapierają dech w piersiach.

Gdy ostatnio Agnieszka Woźniak-Starak udzielała wywiadu ze swojego domu, wystarczyła zaledwie godzina, by w tle wydarzyła się istna demolka. Zapłonął stroik świąteczny, dwie zabawki były w strzępach. Jej psy (a tych ma aż 6!) przegryzły też opakowanie szałwii i wszędzie ją rozniosły. Mimo to Agnieszka ze spokojem dalej udzielała wywiadu. Widać takie zniszczenia to dla niej żadna nowość, a ukochanym zwierzakom wszystko wybacza. 

NIE PRZEGAP: Edyta Górniak zalana łzami mówi o śmierci. Tragiczna historia jej ojca. Mamy WIDEO!

Jej dom, w którym mieszkała razem z mężem Piotrem Woźniakiem-Starakiem, wygląda zresztą na przystosowany do obecności zwierząt. Wszędzie wyłożone są wykładziny, które łatwo sprzątać, a w każdej chwili nawet i wymienić. Sprawdzają się w tym przypadku dużo bardziej niż drewniane podłogi. Na pierwszy rzut oka wydawać się może, że żaden element wystroju domu Agnieszki nie pasuje do innego. Stare meble łączą się z nowoczesnymi. Na środku salonu stoi zaś wielki kominek industrialny kominek, a w jego tle można dostrzec mnóstwo fabrycznych wręcz rur i kręte schody z metalu. Oryginalnie!

Zobaczcie, jak mieszka Agnieszka Woźniak-Starak i jakich szkód narobiły jej psy w naszej galerii:

Najnowsze