Aktorce kultowego serialu grozi 50 lat więzienia. Chce ugody i 2 miesięcy za kratkami

2020-05-22 10:18 rr
Lori Loughlin
Autor: Instagram/Lori_Loughlin_55 Lori Loughlin

Aktorka "Pełnej chaty", Lori Loughlin (56 l.), jest w poważnych tarapatach. Amerykańska gwiazda została oskarżona o łapówkarstwo. Grozi jej aż 50 lat więzienia, dlatego zdecydowała się pójść na ugodę.

Lori Loughlin została oskarżona o łapówkarstwo. Gwiazda "Pełnej chaty" wraz z mężem przekupiła władze uczelni Uniwersytetu Południowej Kalifornii, żeby przyjęto jej córki - Isabellę Rose (22 l.) i Olivię Jade (21 l.), na studia. Para miała wpłacić im ponad pół miliona dolarów. Ponadto usłyszeli także zarzuty w związku z praniem brudnych pieniędzy poprzez fikcyjną organizację charytatywną. Aktorce groziło 50 lat więzienia! Ostatecznie Lori Loughlin przyzna się do winy i zdecydowała się pójść na ugodę. Jeżeli sąd się zgodzi, gwiazda spędzi 2 miesiące w więzieniu, otrzyma 150 tys. dolarów kary, 2 lata nadzoru i 100 godzin prac społecznych. Jej mąż dostanie natomiast 5 miesięcy więzienia, 250 tys. dolarów, dwa lata nadzoru i 250 godzin prac społecznych.
 
W aferę łapówkarską, oprócz Lori Loughlin, zamieszana była także Felicity Huffman z "Gotowych na wszystko", która miała zapłacić 15 tys. dol. za specjalne ulgi dla córki podczas egzaminu kwalifikacyjnego.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Super Raport 21 V (goście: Müller, Neumann)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Wyświetl ten post na Instagramie.
the Q Post udostępniony przez @ bella
Wyświetl ten post na Instagramie.
🛁 Post udostępniony przez olivia jade (@oliviajade)
Najnowsze