Aktorka "BrzydUli" w bikini. Tak pokazuje, że straciła coś bardzo ważnego. Jest mocno zdezorientowana

2021-04-23 13:01 Wiktoria Policha
Aktorka BrzydUli w bikini. Tak pokazuje, że straciła coś bardzo ważnego. Jest mocno zdezorientowana
Autor: AKPA Aktorka "BrzydUli" w bikini. Tak pokazuje, że straciła coś bardzo ważnego. Jest mocno zdezorientowana

Katarzyna Ankudowicz (40 l.) to polska aktorka, która ostatnio błyszczy w serialu "BrzydUla". Gra siostrę Violetty Kubasińskiej, Angelicę. Jest to rola komediowa, która rozśmiesza widzów produkcji do łez. Teksty Angelicy są bezpośrednie i głośne. Czy aktorka jest taka sama w życiu prywatnym? Katarzyna Ankudowicz podzieliła się na Instagramie częścią swojego życia prywatnego. Okazuje się, że straciła coś bardzo ważnego, jest mocno zdezorientowana. Tęsknotę za czymś istotnym aktorka "BrzydUli" pokazała za pomocą zdjęcia w bikini!

Katarzyna Ankudowicz wyznała fanom na Instagramie, że jest mocno zdezorientowana. Zrobiła to pod zdjęciem w bikini. Widać na nim gwiazdę leżącą na słońcu i korzystającą z uroków ciepła i wakacji. "Marzę" - wyznała serialowe Angelica z "BrzydUli". O co chodzi? Okazuje się, że Katarzyna Ankudowicz przechodzi koronawirusa i nie może pozwolić sobie na dalekie wojaże i morskie kąpiele. Mało tego, gwiazda jest zdezorientowana, ponieważ straciła węch i smak. Opisała dokładnie swoje wrażenia związane z koronawirusem: "A póki co, brak węchu i smaku mnie dezorientuje. Tak bym to nazwała. Jakbym była trochę wyłączona. Cieszę się oczywiście, że zebrałam się z tej czarnej dupy, w której byłam na początku i mam już świadomość podobną do tej sprzed tygodnia. Kłopoty z oddechem pożegnam lekami i ćwiczeniami, wierzę w to. Ale ta dezorientacja jest. Dziwne" - mówi gwiazda "BrzydUli".

Co łączy Małgorzatę Sochę z Violettą z serialu "Brzydula"?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze