Aktorka „M jak miłość” całkiem NAGO. Odważne pozy! Tak manifestuje swoją wolność

Iga Górecka
Autor: AKPA

Iga Górecka (32 l.) to kolejna aktorka, która zdobywa popularność, dzięki rolom w popularnych serialach telewizyjnych. Igę widzowie mogą kojarzyć z podwójnej roli w serialu "M jak miłość". Pojawiła się również w innych hitach TVP. Aktorka manifestuje swoją wolność i publikuje zdjęcia nago. Zobaczcie odważne kadry.

Iga Górecka to aktorka znana z takich seriali jak: "Leśniczówka", "Na sygnale", "O mnie się nie martw", "Ojciec Mateusz". W serialu "M jak miłość" pojawiła się dwukrotnie. Najpierw zagrała dziewczynę Łukasza Wojciechowskiego, syna Marty Mostowiak. Po wielu latach pojawiła się jako przyjaciółka Piotra Zduńskiego ze studiów. Aktorka zagrała w filmach: "Polityka" oraz "Wkręceni". Górecka zamieszcza bardzo odważne i intymne zdjęcia na Instagramie. Jest świadoma swojego ciała i nagimi fotografiami podkreśla swoją wolność. Pod najnowszym zdjęciem napisała o ograniczeniach związanych z lockdownem. Podsumowała:

Czuję się w swoim domu wolna (na co wskazują powyższe fotografie) i ograniczenia zamieniam w możliwości. Właśnie zrobiłam remanent (całe życie nie mogę zapamiętać jak to się pisze) w planach. Aktualizacja na dzień dzisiejszy zakończona. Polecam zatem ewoluować, działać i lepić życie z tego co na ten moment jest.

Gwiazda "Na Wspólnej" opala się nago

ZOBACZ: Był dla niej ukochanym tatusiem. Adoptowana córka Krzysztofa Krawczyka pożegnała przybranego ojca [ZDJĘCIE]

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze