Aktorka nominowana do Oscara z radości pokazała biust!

2020-01-14 9:12 doll
Florence Pugh
Autor: Instagram Florence Pugh

W poniedziałek 13 stycznia poznaliśmy ostateczne listy nominowanych do tegorocznych Oscarów. Był to ważny dzień także dla polskich kinomanów, ponieważ nominację otrzymało dobrze ocenianie „Boże Ciało” Jana Komasy. Niektórzy zareagowali na wieści z Hollywood dość widowiskowo…

Wiadomość o nominacji dla „Bożego Ciała” rozgrzała wyobraźnię polskich filmowców oraz miłośników kina. Pojawiły się żywiołowe reakcje, chociaż Polacy, co zrozumiałe, nie byli odosobnieni w swoim entuzjazmie. Dość niespodziewanie zareagowała Florence Pugh, zaledwie 24-letnia aktorka, która już jest wymieniana na równi z gwiazdami Hollywood.

24-latka podczas ogłaszania nominacji była w łóżku, a z radości… pokazała biust! Na Instagramie nagie piersi zasłoniła jednak obrazkami awokado.

Florence Pugh dostała nominację za rolę drugoplanową w ekranizacji słynnej powieści „Małe kobietki”. Wcześniej wystąpiła między innymi w thrillerze „Midsommar. W biały dzień”, który opowiadał historię grupy amerykańskich studentów wplątanych w obchody rzadkiego skandynawskiego święta środka lata.

Najnowsze