Aktorka "Ojca Mateusza" i gwiazda "Top model" w zagranicznym Playboyu!

2021-09-15 12:56
Kasia Smolińska i Natalia Avelon
Autor: Instagram Piękne Polki w zagranicznym "Playboyu"

Piękne Polki nago w zagranicznych edycjach magazynu "Playboy". We wrześniowym numerze holenderskiego Playboya gwiazdą okładki została Katarzyna Smolińska, a październikowej edycji w Niemczech pojawi się natomiast Natalia Avelon (41 l.).

Modelka Kasia Smolińska znana jest także pod nazwiskiem męża, Borkowska. W 2010 roku brała udział w pierwszej edycji programu "Top model", w którym zajęła czwarte miejsce.  W 2019 roku jej wdzięki można było oglądać w polskiej edycji "Playboya". Nie była jednak gwiazdą okładki. Została przedstawiona jako playmate i zadziorna pieguska. Autorem jej nagich zdjęć był Miron Chomacki. Ten sam fotograf zdrobił zdjęcia Smolińskiej do holenderskiego "Playboya".

W tym samym czasie w internecie ukazało się także nagie zdjęcie okładkowe Natalii Avelon, która w Polsce znana jest jako Natalia Siwek. Aktorka, która robi teraz karierę w Niemchech często grywa u naszych zachodnich sąsiadów w rozbieranych scenach. W Polsce wystąpiła w takich produkcjach jak: "Ojciec Mateusz", "Pierwsza miłość" i "Komisarz Alex".

Przypomnijmy, że polska edycja "Playboya" istaniała od 1992 roku do grudnia 2019.

Gwiazda "Top model" nago w Playboyu [ZDJĘCIA]

Sonda
Czy żałujesz, że nie ma już polskiej edycji "Playboya"?
Gwiazda "Na Wspólnej" opala się nago
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE