Aktorka "Wojennych dziewczyn" zostanie mamą. Marta Mazurek w ciąży

2018-05-31 10:00 MGa
Wojenne dziewczyny Ewka Fronczak (Vanessa Alexander) Marysia Joachim (Aleksandra Pisula) Irka Szczęsna (Marta Mazurek)
Autor: Akson Studio Wojenne dziewczyny Ewka Fronczak (Vanessa Alexander) Marysia Joachim (Aleksandra Pisula) Irka Szczęsna (Marta Mazurek)

Marta Mazurek (28 l.) pochwaliła się na Instagramie ciążowym brzuszkiem. Aktorka znana z serialu TVP1 "Wojenne dziewczyny" już niebawem zadebiutuje w roli mamy. Internauci zastanawiają się teraz, czy w ciąży będzie także Irka Szczęsna, serialowa bohaterka grana przez Martę Mazurek w serialu wojennym Telewizji Polskiej.

Marta Mazurek w Dzień Matki poinformowała fanów, że będzie miała dziecko. Na początku internauci nie dowierzali, myśleli, że ciąża związana jest z jej rolą w serialu "Wojenne dziewczyny". - Irka Szczęsna spodziewa się dziecka - napisała jedna z użytkowniczek Instagrama. - To co na planie ,, wojennych dziewczyn" będziesz w ciąży z Kamilem? - pytał inny internauta. Aktorka napisała tylko: "Taki Dzień Mamy!". Po kilkunastu godzinach potwierdziła ciąże i zdradził, że spodziewa się córeczki. Przypomnijmy, że Marta Mazurek znana jest także z takich produkcji jak: "Ranczo", "Córki dancingu", "Wiła wyższa" i "Diagnoza". Na razie aktorka nie poinformowała, kto jest ojcem jej dziecka.

 
Taki Dzień Mamy! 🌸 Post udostępniony przez Marta Mazurek (@mazurek_marta)
Najnowsze