Alan z "Warsaw Shore" włożył psa do zamykanego grilla. Piekło w komentarzach! Internauci miażdżą celebrytę

2021-07-26 16:27
Alan Kwieciński z Warsaw Shore włożył psa do grilla
Autor: Instagram Alan Kwieciński z Warsaw Shore włożył psa do grilla. Reakcje internautów

Alan Kwieciński jest dobrze znany widzom programów rozrywkowych typu "Warsaw Shore", "Ex na Plaży", "Gry małżeńskie". Brał udział nawet w castingach do "Top Model". Później postawił na karierę w FAME MMA. Celebryta zamieścił w sieci nagranie zrobione przez jego koleżankę, Aleksandrę Daniel z "Love Island". Na filmiku widać, jak mężczyzna próbuje włożyć przerażonego psa do wnętrza zamykanego grilla. Według celebrytów miał to być żart, ale jak widać wyszedł w kiepskim stylu. Internauci nie mają litości i miażdżą Alana z "Warsaw Shore" w komentarzach. Część z nich zgłosiła profil gwiazdora z powodu znęcania się nad zwierzęciem.

Kim jest Alan Kwieciński?

Alan jest celebrytą znanym z kilku telewizyjnych reality show. Przede wszystkim był gwiazdą "Warsaw Shore" - programu o imprezowiczach, emitowanego na antenie MTV Polska. Show wzbudza sporo kontrowersji, ponieważ kamery podglądają uczestników podczas zabaw z alkoholem i zbliżeniami erotycznymi. Sława po programie zapewniła Alanowi miejsce na gali FAME MMA 8. Mężczyzna pracował również jako DJ w klubach. Celebryta udostępnił nagrane przez koleżankę z programu "Love Island" wideo, na którym próbował zamknąć małego pieska wewnątrz zamykanego grilla. Na filmiku widać, jak Alan umieszcza zwierzę obok przygotowanego do smażenia jedzenia. 

Dzisiaj, proszę Państwa, serwujemy na grillu… – zapowiedziała filmująca zdarzenie Aleksandra Daniel z "Love Island".

- Pulpet z rożna - dokończył rozbawiony Alan. 

Kilkanaście godzin później gwiazdor "Warsaw Shore" zamieścił kolejne nagranie z pieskiem, broniąc się, że nic mu się nie stało i całe zdarzenie było tylko żartem. Jednak Internauci nie zamierzają mu wybaczyć. Poniżej komentarze, które zamieścili pod ostatnim zdjęciem na profilu Alana.

Mikołaj Roznerski wygadał się ile zarabia w Na dobre i na złe! Nie uwierzycie ile bierze kasy. Nawet znane aktorki go wyśmiały
Alan Kwieciński z Warsaw Shore włożył psa do grilla
Autor: Instagram @alan.kwiecinski92 Alan Kwieciński z Warsaw Shore włożył psa do grilla

Alan z "Warsaw Shore" włożył psa do zamykanego grilla. Piekło w komentarzach! 

Internauci nie byli rozbawieni, a przerażeni zachowaniem Alana. Oto niektóre z komentarzy:

- Biedny pies. Ale co tam, ważne że pustaki się cieszą. Obraz nędzy i rozpaczy.

- Lubisz się znęcać nad psem? Bawi cię to? Żenada.

- Profil zgłoszony za znęcanie się nad zwierzętami.

- Ludzie, proszę Was zgłaszajcie profil tego idioty, za brak mózgu i wkładanie psa do grilla.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE