Ale wpadka! Doda podciągnęła bluzkę i... wypadł jej biust. Wszystko się nagrało

2021-04-20 6:06 deck tumm
Upsss Doda pokazała w sam raz
Autor: Akpa Upsss Doda pokazała w sam raz

Ach, ta Doda (37 l.)! Ona wie, jak zawrócić w głowach swoim fanom. Wystarczy, że podciągnie bluzkę, i już jest zjawiskowo. Gwiazda zaczęła się rozbierać na swoim Instagramie podczas relacji na żywo. Jednak nie podejrzewała, że jej biust wywinie jej takiego psikusa. Ludzie przecierali oczy ze zdumienia. Wszystko się nagrało.

Doda często komunikuje się z wielbicielami swego talentu podczas transmisji na żywo na Instagramie. Tak też zrobiła ostatnio. Gwiazda, jak to często bywa, dowcipkowała przed obiektywem i kokietowała swoich obserwatorów. W pewnym momencie zapytała ich czy dobrze wygląda, czy może powinna zdjąć bluzkę. I nagle, nie czekając na ich odpowiedź... podciągnęła ubranie do góry.

Fani artystki zamarli z zachwytu. Wszystko przez jej piękny biust, który ukazał się ich oczom. Jednym słowem, warto śledzić każdy ruch Rabczewskiej w sieci.

ZOBACZ: Zdradzona Monika Zamachowska wbija szpilę mężowi. Mówi o seksualności

Edyta Herbuś ma na palcu pierścionek zaręczynowy. Mówi o szczęściu, dzieciach i swoim biznesie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze