Piękna prezenterka i znany pogodynek odchodzą z TVN

2021-02-25 15:46 Magdalena Guss-Gasińska
Piękna prezenterka i znany pogodynek odchodzą z TVN
Autor: Instagram Piękna prezenterka i znany pogodynek odchodzą z TVN

Ciąg dalszy roszad w TVN. Kolejne dwie gwiazdy kanału informacyjnego odchodzą z pracy! Prezentera Aleksandra Janiec oraz Maciej Dolega, który zajmował się pogodą żegnają się ze stacją. O co poszło? Jeszcze nigdy nie było takiej fali zwolnień! Dziennikarze ukrywają dokładne przyczyny zawodowych zmian. Wiadomo jednak, że grupa Discovery wzięła się za "wiosenne porządki".

Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że Igor Sokołowski odszedł z TVN24. Prezenter związany ze stacją od 2011 podjął decyzję o odejściu, ale powody zachował w tajemnicy. Wysłał jedynie tajemniczego maila do kolegów i koleżanek z redakcji tłumacząc, że coś jest na rzeczy.

"W ostatnim czasie wydarzyło się kilka mniejszych i większych rzeczy, które przesądziły o tym, że to już nie jest moje miejsce. Odejście to naprawdę niełatwa decyzja, ale uczciwość względem Widzów, Was i samego siebie – nie pozostawia mi innej możliwości "

ZOBACZ: Największy mit na temat Michała Wiśniewskiego obalony. Wiemy, jak stracił swój majątek!

To nie koniec zmian. Wirtualnemedia podały, że ze stacją żegna się także Aleksandra Janiec, która powiedziała jedynie, że po 9 latach współpracy rozwiązała umowę za porozumieniem stron. Tymczasem pogodynek Maciej Dolega wydał oficjalne oświadczenie, w którym informuje, że od marca rozstaje się z Grupą Discovery.

W lutym z nadawcą rozstało się także dwóch pracowników działu graficznego oraz trzech operatorów. Zamknięto także oddział telewizji we Francji. Wszystko zaczęło się od wysłania ankiety na początku tego roku. Pracodawca chciał wiedzieć, z kim jeszcze pracują osoby zatrudnione w firmie i czy nie stanowi to konkurencji. Za konflikt interesów uważano także zatrudnienie członka rodziny lub randkowanie z kolegą/koleżanką z pracy.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze