Aleksandra Kwaśniewska podpisze INTERCYZĘ?

2012-09-07 12:08 atom

22. września Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach wezmą ślub. Jednak już przed uroczystością, córka byłego prezydenta i jej narzeczony ustalają pewne warunki. Okazuje się, że para poważnie myślą o spisaniu intercyzy. Co więcej Kwaśniewska zapowiedziała, że nie przyjmie nazwiska męża.

Ślub Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha zbliża się wielkimi krokami. Uroczystość zaplanowana jest na 22. września, a przyjęcie weselne odbędzie się w luksusowym hotelu w Serocku.

Córka byłego prezydenta zapowiedziała już, że nie przyjmie nazwiska męża. Jak się okazuje to nie jedyny warunek, który przed ślubem ustalili narzeczeni. Jak donoszą Gwiazdy, Kwaśniewska i Badach, udali się do najlepszej warszawskiej kancelarii, po poradę prawną.

– Razem odwiedzili jedną z najlepszych warszawskich kancelarii, specjalizującą się między innymi w sporządzaniu umów przedślubnych i intercyz.

Czyżby zarówno Ola jak i Kuba, chcieli zabezpieczyć się, na wypadek ewentualnej porażki? Kwaśniewska jest jedyną córką pary prezydenckiej i to ona będzie dziedziczyła cały rodzinny majątek. Kuba również pochodzi z majętnej rodziny. Jego ojciec, Tadeusz Badach jest prezesem Spółdzielni Mleczarskiej w Krasnymstawie.

– Ich związek opiera się na partnerstwie i zrozumieniu. Ale zdają sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach obowiązuje zasada „nigdy nie mów nigdy”.

Mimo że, Kwaśniewska i Bdach planują wspólną przyszłość, sprawdzają jak zabezpieczyć się na wypadek ewentualnej porażki. Czy popieracie taki model związku?

{% load polls_tags %}

{% get_poll 4931 request.path %}

Najnowsze