Poznajcie mamę Alicji Bachledy-Curuś! Zobaczcie, kim jest i jak wygląda! Uroda pani Lidii zwala z nóg! [FOTO]

2021-05-27 8:35
Alicja Bachleda-Curuś
Autor: AKPA Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś strzeże prywatności i stroni od pokazywania członków swojej rodziny. Tym razem, z okazji Dnia Matki, zrobiła wyjątek i pokazała swoją przepiękną mamę! Zdjęcie wywołało nie lada poruszenie w sieci, a fani nie mają wątpliwości, po kim Alicja Bachleda-Curuś odziedziczyła urodę. Poznajcie mamę aktorki! Wiemy, kim jest i mamy jej zdjęcie!

Alicja Bachleda-Curuś długo nie miała szczęścia w miłości. Choć kilka razy była o krok od zbudowania szczęśliwego związku, to za każdym razem jej relacje kończyły się wielkim płaczem. Ogromnym wsparciem w trudnych chwilach od zawsze była dla niej jej mama, Lidia.

NIE PRZEGAP: Dominika Kulczyk po raz pierwszy pokazała swoje dzieci! Ich ojcem jest prawdziwy książę! [ZDJĘCIA]

W rozmowie z Vivą! mama aktorki przyznała, że jej największym marzeniem jest to, by Alicja Bachleda-Curuś w końcu odnalazła prawdziwe szczęście, czuła się spełniona i ułożyła sobie życie prywatne. Wierzy w swoją córkę i liczy na to, że któregoś dnia na jej drodze stanie książę z bajki. O zażyłości i niezwykłej więzi między matką, a córką, świadczyć może także zdjęcie, które Alicja Bachleda-Curuś opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych z okazji Dnia Matki. 

Alicja Bachleda-Curuś pokazała mamę. Kim jest i jak wygląda Lida Bachleda-Curuś?

Mama Alicji Bachledy-Curuś w czasach studiów na Uniwersytecie Jagiellońskich spełniała się jako baletnica. Swojej przyszłości nie związała jednak z tańcem. Przez wiele lat pracowała w urzędzie, a później sprawowała pieczę nad karierą córki. 

- To nie tak, że realizowałam swoje niespełnione marzenia [przez córkę - przyp. red] - mówi Małgorzacie Ohme mama Alicji Bachledy-Curuś. - To Alicja była zdeterminowana, żeby pójść tą drogą. Kiedy zorientowałam się, że jest w tym dobra, postanowiłam jej pomóc. Czasowo przede wszystkim: żeby odwieźć, zawieźć na próbę, do zespołu, itd..

W Dniu Matki Alicja Bachleda-Curuś opublikowała zdjęcie pani Lidii.

- Wszystkiego Naj Mamusiu! Dzisiaj i każdego dnia! 🌸🌺🌹🌷✨🙏🏻 - napisała aktorka. Zobaczcie tę fotkę niżej!

NIE PRZEGAP: Ten widok zszokuje wielu! Magda Gessler rozryczała się jak dziecko! Co się stało?!

NIE PRZEGAP: Dowbor była wściekła, gdy po czasie odwiedziła uczestników "Nasz nowy dom"! Zobaczyła, co tam się dzieje i zadzwoniła po służby!

NIE PRZEGAP: Właśnie dowiedzieliśmy się, kim jest ojciec Rafała Brzozowskiego! Aż nam opadła szczęka! [ZDJĘCIA]

Te gwiazdy straciły wcześnie swoje mamy. Oto ich groby
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE