Alicja Szemplińska w skąpym stroju. Zaskoczyła fanów relacją z Afryki [FOTO]

2021-02-06 21:10
Alicja Szemplińska w skąpym stroju. Zaskoczyła fanów relacją z Afryki [FOTO]
Autor: Instagram

Alicja Szemplińska (18 l.) została wybrana na reprezentantkę Polski w 65. Konkursie Piosenki Eurowizji, który ostatecznie został odwołany z powodu pandemii koronawirusa. Młoda wokalistka spędza wakacje w Afryce! Relacjonuje dla fanów nie tylko piękne widoki. Alicja pokazała się w bardzo skąpym stroju.

Alicja Szemplińska zdobyła popularność dzięki kilku talent show TVP. Zwyciężyła Hit, Hit, Hurra! (2016), The Voice of Poland (2019) oraz Szansę na sukces. Została wybrana na reprezentantkę Polski w 65. Konkursie Piosenki Eurowizji (2020), który został odwołany. Młoda wokalistka zachwyciła fanów relacją ze swoich wakacji w Afryce. Szemplińska opublikowała kilka zdjęć, na których pozuje niczym modelka. Założyła kostium kąpielowy z wycięciami, który wyeksponował jej biust. Wokalistka zakochała się w Afryce, o czym napisała na Instagramie. Była Miss Polonia i prowadząca "Koło Fortuny", Izabella Krzan również zaszalała na pewnej fotografii. Pokazała się na gorącym zdjęciu bez stanika! Gwiazdy coraz chętniej odsłaniają w sieci swoje ciało. 

ZOBACZ:Z disco polo do Polsatu. Na ramówce stacji kipiała seksem! Głęboki dekolt powala

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE