"Ameryka Express" - FINAŁ. Kto wygrał?

2020-05-27 23:03 wp
Finał Ameryka Express. odc. 13
Autor: TVN Finał Ameryka Express. odc. 13

Wszystko stało się jasne. Znamy zwycięzców ekstremalnego show TVN - "Ameryka Express". Do ostatecznej walki stanęły trzy pary: Grzegorz Collins i Rafał Collins, Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska, Paweł Deląg i Dariusz Lipka. Sprawdź kto wygrał!

"Ameryka Express" - finał

Kto wygrał show "Ameryka Express" po wielu dniach ekstremalnego wyścigu? Znamy zwycięzców programu! Tygodnie ogromnych emocji dobiegły końca. Nadeszła pora ostatecznego starcia! Uczestnicy musieli ścigać się w ekstremalnych warunkach i wykonywać bardzo trudne zadania. Od kąpieli w błocie, po większy biust Karoliny Pisarek. Było naprawdę gorąco!

"Ameryka Express". finał - kto wygrał?

W finale walczyły trzy pary:

  • Grzegorz Collins i Rafał Collins,
  • Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska,
  • Paweł Deląg i Dariusz Lipka

Kto poradził sobie najlepiej i zdobył główną nagrodę?

"Ameryka Express" - tradycyjna potrawa

Choć wszyscy spisali się na medal, zwycięzca mógł być tylko jeden! W pierwszym zadaniu najgorzej poradził sobie Paweł Deląg i Dariusz Lipka. Panowie, choć starali się w błocie jak mogli, odpadli z gry. W walce o pierwsze miejsce pozostali bracia Collins i modelki. Musieli przygotować tradycyjny placek z jajkiem w środku! Efekty możecie zobaczyć poniżej.

"Ameryka Express". finał - zadanie drugie

W drugim zadaniu, bracia Collins i modelki musieli znaleźć szyfr do kłódki. Dzięki niej, najlepsza para zdobyła amulet! Najpierw pary musiały zanurkować i wyłowić balony z wody. Dziewczynom szło świetnie, dopóki Karolina Pisarek nie podpowiedziała chłopakom. Wyprzedzili je i szybciej wystartowali do mety. Następnie nosili na głowie miski z owocami. Na końcu ścigali się na plażę, gdzie robili tradycyjny sorbet i sprzedawali za 12 tys. pesos. Komu seria wyzwań poszła najlepiej? Dodatkową sumę pieniędzy zgarnęli bracia Collins - aż 30 tys. złotych!

"Ameryka Express". finał - kto wygrał?

Ostatnie zadanie! Zawodnicy musieli jak najszybciej dotrzeć w miejsce zaznaczone na mapie - tam czekała na nie tancerka z kolejną mapą. Zadanie powtórzyło się trzy razy. Z ostatnią z pań w ludowym stroju, uczestnicy musieli dostać się na metę. Było naprawdę ostro! Gaja płakała z wysiłku, a bracia Collins jak zwykle się pokłócili. Kto dotarł na metę pierwszy? Zwycięzca może być tylko jeden! Drugą edycję programu "Ameryka Express" wygrała Karolina Pisarek i Marta gajewska-Komorowska.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

 

Najnowsze