Amerykańska gwiazda pop przewidziała koronawirusa? Będziecie w szoku, co śpiewa!

2020-03-26 15:44 DECK
Dua Lipa
Autor: YouTube Dua Lipa

Kilkadziesiąt minut temu do sieci trafił najnowszy teledysk amerykańskiej gwiazdy pop. Dua Lipa promuje nim swoją nową płytę. Utwór został nagrany już kilka miesięcy temu. Tym bardziej dziwią słowa refrenu piosenki, które traktują o paraliżującym cały świat temacie - koronawirusie i kwarantannie.

Klip i piosenka pojawiły się w sieci dziś, w czwartek przed godziną 15 polskiego czasu. Na tę premierę czekał cały świat, bowiem utwór ukazuje się zaledwie kilka godzin przed premierą nowej płyty Duy Lipy - jednej z najpopularniejszych amerykańskich gwiazd pop. Utwór "Break my heart" jest bardzo przebojowy, refren szybko wpada w ucho, a teledysk przygotowywany przez kilka tygodni robi niesamowite wrażenie dzięki efektom komputerowym, które zastosowali twórcy. Zastanawiające są jednak słowa refrenu piosenki. Dua śpiewa w nim, że powinna zostać w domu. Internauci natychmiast wyłapali tu nawiązanie do kwarantanny. Tylko, że Dua utwór ten nagrała co najmniej kilka miesięcy temu. 

Co dokładnie śpiewa w piosence?

"Zostałbym w domu
Bo lepiej sobie radziłam sama
Ale kiedy powiedziałeś „Cześć”
Wiedziałam, że to już koniec

Powinnam zostać w domu
Ponieważ teraz nie ma mowy, żebyś odszedł
Czy zakochuję się w tym, który złamie mi serce?"

Teorii spiskowych o tym, że Stany Zjednoczone o nowym wirusie wiedziały już dawno, nie brakuje. Czyżby wiedziała o nim sama Dua Lipa?

Posłuchajcie sami jej nowej piosenki:

Najnowsze