Andrzej Piaseczny przyznał, że jest gejem. Tak szczery jeszcze nie był: "Mówię o tym z uśmiechem"

2021-05-08 13:14 bilbo AS.
Andrzej Piaseczny
Autor: WBF

Andrzej "Piasek" Piaseczny (50 l.) zawsze unikał odpowiedzi na pytanie o swoje najbardziej osobiste sprawy. W ostatnim wywiadzie zdecydował się ujawnić prawdę, co do swojego życia. Padły znaczące słowa. Piasek przyznał, że jego nowa piosenka "Miłość", w której słowa dotyczą relacji z mężczyzną, jest opowieścią o nim samym: - Tak, to jest piosenka o mnie. Mówię o tym z uśmiechem - wyjaśnił szczerze.

Już od lat zastanawiano się nad tym, że Andrzej Piaseczny choć przystojny i sławny, wciąż jest bez żony. Sam zainteresowany starał się jednak unikać odpowiedzi na trudne pytania. Czasami coś przemycił w swojej wypowiedzi, ale nigdy nie było to jednoznaczne. Taka sytuacja musi jednak bardzo ciążyć. Nic zatem dziwnego, że w końcu zdecydował się na poruszające szczerością słowa. A wszystko w związku z symbolicznymi 50. urodzinami i wydaniem nowej płyty. To będzie prawdziwy przełom w jego życiu.

ZOBACZ JESZCZE: Takim autem jeździ Andrzej Piaseczny. Nie jest to wcale droga limuzyna

Piaseczny o piosence "Miłość". Szczere słowa

Piaseczny w tym roku obchodził okrągłe 50. urodziny. To był też pretekst do nagrania bardzo osobistej płyty "50/50". I to właśnie na niej znalazł się kawałek, który zaskoczył wszystkich. W piosence "Miłość" Andrzej śpiewa m.in takie słowa: „nie możesz zasnąć i przestać śnić, a życie chciałbyś dzielić tylko z nim.”  Jak przyznaje Piasek ta piosenka jest o nim...

- Piszę o jakichś swoich sprawach. To jest bardzo proste. Bardzo długi czas myślałem o tym, że wystarczy być dobrym człowiekiem po to, żeby wzbudzić w innych ludziach sympatię. Żeby dawać przykład tolerancji i akceptacji do człowieka. Nie do geja, tylko do człowieka. Nasza rzeczywistość społeczno-polityczna zmusza do tego, aby się określać, jeśli masz inne preferencje. Tak, to jest piosenka o mnie. Mówię o tym z uśmiechem - wyznał w rozmowie z w programie „ZET na Punkcie Muzyki”.

- Piosenka „Miłość” jest odważnym utworem. Chociaż co to za odwaga. Na świecie to są normalne rzeczy, w Polsce jeszcze nie do końca. W tej piosence mówię o tym, że każdy rodzaj miłości jest bardzo ważny i dobry. Nie wolno nikogo wykluczać. Najważniejsza jest miłość, a nie to, kto kogo i dlaczego kocha. Niech wszyscy się kochają, jeśli tylko chcą - dodał.

Prowadzący rozmowę dziennikarz zareagował na słowa "Piaska" ogromnym zdziwieniem. 

CZYTAJ: Tak chorował Andrzej Piaseczny. Szokujące szczegóły tylko u nas. Ze szpitala odebrał go... [PAPARAZZI]

Andrzej Piaseczny w szpitalu. Podłączony do aparatury.
Andrzej Piaseczny wyznał, że jest gejem Mówię o tym z uśmiechem
Autor: GRAFIKA SE Mariusz Trocewicz
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze