Andrzej Piaseczny pokazał kobietę! Piasek oficjalnie ją ujawnił. Piękna Kasia jest doktorem!

2021-05-06 13:27 likp
Andrzej Piaseczny, urodziny
Autor: Instagram Andrzej Piaseczny, urodziny

Andrzej Piaseczny, czyli popularny "Piasek", niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym. Jakiś czas temu jednak zdobył się na szczerość i zdradził, że nie jest samotny. - Tworzę relację. Mam nadzieję, że ona będzie długotrwającą - wyznał "Piasek" w programie "Kulisy sławy Extra". Nie wiadomo jednak, kim jest osoba będąca w związku z Andrzejem Piasecznym. Teraz piosenkarz za to - na swoim profilu na Instagramie - pokazał kobietę i oficjalnie ujawnił, że to ona uczy go śpiewu! Chodzi o Kasię Lisowską, która jest trenerką wokalną. Mało tego, piękna Kasia jest doktorem i wykłada w Katedrze Muzyki na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Andrzej Piaseczny o swoich związkach za bardzo opowiadać nie chce. Swoje życie prywatne "Piasek" zdecydowanie woli trzymać w tajemnicy. -  Nie chcę istnieć w przestrzeni medialnej jako: "dobrze, a to jest moja żona" czy: "to jest mój mąż", "to są moje dzieci" itd. "Popatrzcie jak my żyjemy". Gdybym chciał wstąpić w związek małżeński, to być może pokazałbym to światu wtedy. Jako kropkę nad "i" - tłumaczył we wspomnianym programie. Piosenkarz chętnie za to mówi o swojej karierze i o ludziach, którzy otaczają go zawodowo. Andrzej Piaseczny właśnie oficjalnie przyznał, że Kasia Lisowska to jego "Pani od śpiewu". Tak się składa, że doktor Kasia z kieleckiego uniwersytetu niedawno nagrała swój krążek, co ogłosił właśnie m.in. właśnie "Piasek". - Kasia Lisowska prezentuje swoją płytę. Pięknie polecam posłuchajcie, zobaczcie na YouTube piosenkę z tej płyty "Silna" - reklamował koleżankę Andrzej Piaseczny. 

ZOBACZ TAKŻE: Zoperowana 60-letnia Majka Jeżowska została seksbombą! Te zdjęcia rozpalają. Koniec z grzecznym wizerunkiem!

"Piasek" swoją współpracą z Kasią Lisowską jest zachwycony. - Bardzo dziękuję za czas przygotowań, za wiele godzin ćwiczeń ze mną przed moimi nagraniami. Dostałem od realizatorów sporo pochwał, które należą się Kasi. Niniejszym jeszcze raz dziękuję i publicznie wszystkie przekazuję - napisał na Instagramie szczęśliwy Andrzej Piaseczny. 

CZYTAJ TEŻ: Na jej widok ludzie aż mają ciarki i przecierają oczy ze zdumienia! Do sieci trafiły zdjęcia córki Natalii Kukulskiej!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze