W końcu nadszedł właściwy czas i Andrzej Piaseczny przekazał przełomową nowinę. Trudno uwierzyć, że tak długo z tym czekał!

2021-04-20 15:27 sylwiab
Andrzej Piaseczny, The Voice Senior
Autor: AKPA Andrzej Piaseczny, The Voice Senior

Andrzej Piaseczny, który do tej pory pilnie strzegł swojej prywatności, w ostatnim czasie coraz częściej uchyla przed fanami rąbki tajemnicy ze swojego życia z dala od kamer. W ostatnim czasie przyznał, że jest w szczęśliwym związku, a potem cała Polska obserwowała jego walkę z koronawirusem. Juror "The Voice Senior" dosyć ciężko przeszedł zakażenie, jednak szybko powraca do zdrowia. Teraz za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał przełomową nowinę. Andrzej Piaseczny poinformował, że w końcu nadszedł właściwy czas. Przyznał także, że sam nie wie, czemu tak długo zwlekał z podjęciem tego kroku!

Andrzej Piaseczny zwrócił uwagę niemal wszystkich mediów, kiedy zamieścił w sieci swoje zdjęcie ze szpitala, do którego trafił przez koronawirusa. I choć piosenkarz przechorował go wyjątkowo ciężko, to wraca już do pełni zdrowia. Zdecydował udać się na wypoczynek i zregenerować siły w swojej górskiej chatce. Otoczenie jest bardzo malownicze, nic więc dziwnego, że juror "The Voice Senior" zdecydował się uciec z miasta, by pooddychać świeżym, górskim powietrzem. 

NIE PRZEGAP: Tomasz Kammel przekazał tragiczne wiadomości. Nie żyje jego koleżanka z "Pytanie na śniadanie"

Andrzej Piaseczny zdecydował się poinformować swoich fanów o tym, że zdecydował się na kolejne zmiany w swoim życiu. Mimo niedawnej choroby postawił na zdecydowane i bardzo aktywne działania w swojej chatce w górach!

Andrzej Piaseczny przekazał przełomowe wieści. Juror "The Voice Senior" nie wie, czemu zwlekał z tym aż tak długo!

Andrzej Piaseczny zdecydował, że czas wprowadzić spore zmiany w jego domu w górach. Wrzucił do sieci zdjęcie przedstawiające jego posiadłość z informacją o tym, jak spędza teraz czas.

- Jedyne, nad czym teraz się zastanawiam, to czemu czekałem? No ale po prostu może na wszystko musi przyjść właściwy czas - zaczął swój wpis Andrzej Piaseczny. 

Juror "The Voice Senior" poinformował, że postanowił zainstalować w swoim domu instalację fotowoltaiczną, która zamienia promienie słoneczne w energię.

- Gdybyście Wy zastanawiali się nad instalacją fotowoltaiczną, a jestem pewien, że pierwsze intensywne promienie wiosennego słońca ku temu skłaniają, to mam dla Was świetną propozycję - pisze dalej Andrzej Piaseczny i przekonuje swoich fanów do wzięcia z niego przykładu i zainstalowaniu fotowoltaiki.

Juror "The Voice Senior" zachwyca się korzyściami płynącymi z takiego rozwiązania, a fani gratulują mu stawiania na odnawialne źródła energii. A wy co o tym myślicie? Zobaczcie wpis Piaska i zdjęcie jego chatki w górach niżej! 

NIE PRZEGAP: W takich warunkach mieszka Filip Bobek. Wcale nie pławi się w luksusach, skromny widok [ZDJĘCIA]

NIE PRZEGAP: Beata Kozidrak długo ukrywała prawdę o tym, co dzieje się w jej domu. Rodzinny dramat będzie wstrząsem dla wielu

Andrzej Piaseczny w szpitalu. Podłączony do aparatury.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze