Piaseczny DOSADNIE skomentował plotki o zwolnieniu z TVP. Szybko jednak usunął wpis. My go mamy!

2021-01-14 1:39 dav nr
Andrzej Piaseczny wyrzucony z TVP
Autor: Akpa Andrzej Piaseczny wyrzucony z TVP

Nie milkną echa afery po urodzinach Andrzeja Piasecznego (50 l.). Podczas toastu, juror "The Voice Senior" pozwolił sobie na kilka wulgarnych słów dotyczących obozu rządzącego. Wspominał także o narkotykach. Telewizja Polska zasugerowała, że po czymś takim nie planuje z nim dalszej współpracy. Chyba zaskoczyło to samego zainteresowanego...

Dokładnie tydzień temu "Super Express" jako pierwszy doniósł o hucznej imprezie Andrzeja Piasecznego, który świętował swoje 50. urodziny w gronie znajomych na domówce zorganizowanej u Adama "Nergala" Darskiego. W pewnym momencie zabawa wymknęła się spod kontroli. Piasek wznosząc toasty krzyczał m.in. "Je*ać biedę", a później "Je*ać PiS i Konfederację i wszystkich ku*wa tam co tego...". Przyjaciele natomiast ułożyli dla niego piosenkę o narkotykach. 

Skandaliczne urodziny Andrzeja Piasecznego. Krzyczy: "JE*AĆ BIEDĘ I PIS". Wszystko nagrane! WIDEO

Telewizja Polska szybko zareagowała na słowa swojej gwiazdy i wydała specjalne oświadczenie.

Skandaliczne urodziny Andrzeja Piasecznego

"Udział Andrzeja Piasecznego w obecnej, już nagranej i wyprodukowanej edycji „The Voice Senior” związany jest z jego dorobkiem artystycznym wpisującym się w założenia formatu audycji.

Telewizja Polska nie akceptuje wulgarnych i gorszących zachowań, w tym takich, jakie zaprezentował ostatnio Andrzej Piaseczny. TVP wyraża ubolewanie, że do takiego poziomu mogła zniżyć się osoba zaproszona do udziału w programie telewizji publicznej.

Decyzje programowe Telewizji Polskiej wynikają z oczekiwań widzów pragnących oglądać kolejne sezony ulubionych przez nich talent show. Incydenty z udziałem pojedynczych angażowanych do tych programów artystów nie mogą powodować wstrzymania emisji już nagranego sezonu danego formatu.

Byłoby to zastosowaniem odpowiedzialności zbiorowej, gdzie za chamski wybryk 1 osoby ukarane zostałyby setki innych uczestniczących w programie i jego przygotowaniu oraz miliony Widzów przed telewizorami" - czytamy w oświadczeniu.

To jednak nie koniec. W rozmowie z serwisem Plotek.pl, przedstawiciel TVP powiedział, że nie wyklucza, że z programu zniknie nie tylko Andrzej Piaseczny, ale i Michał Szpak, który brał udział w protestach pod domem Jarosława Kaczyńskiego. 

"Skład jurorów formatu „The Voice...” jest stale modyfikowany. O tym, kto zasiądzie w fotelach trenerskich w kolejnych edycjach programu, Telewizja Polska poinformuje w odpowiednim czasie" - cytuje serwis.

Szpak zagrał "Dziady" Kaczyńskiemu. Wyleci za to z "The Voice of Poland"?

Po długim milczeniu, głos zabrał także Andrzej Piaseczny. Na swoim Facebooku udostępnił link do artykułu w którym możemy przeczytać, że jego pozycja jest zagrożona dopisując jedynie "Serio?". Szybko jednak usunął ten komentarz. Wciąż jednak widać go w historii edycji.

Andrzej Piaseczny usunął komentarz
Autor: Facebook Andrzej Piaseczny Andrzej Piaseczny usunął komentarz
Najnowsze