Andrzej Piaseczny w końcu się przyznał! Ujawnił swój związek. Mówi nawet o posiadaniu męża

2021-02-18 19:30
Andrzej Piaseczny
Autor: Instagram Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny od lat ukrywa swoje życie miłosne przed mediami. Muzyk podkreśla, że jedynym powodem, dla którego to robi, jest to, że nie chce uchodzić za celebrytę, którego życie i związek są na pokaz. Po latach domysłów Piasek w końcu wyznał, że jest w szczęśliwym związku. Nie wyklucza nawet ślubu. Co jeszcze ujawnił? Będziecie zaskoczeni.

Andrzej Piaseczny zasłynął ostatnio huczną imprezą urodzinową, którą przyjaciele urządzili mu w mieszkaniu Nergala. To właśnie na niej Piasek krzyczał, by "je*ać biedę" i to samo robić z PiS-em i Konfederacją. Wtórowała mu jego menadżerka Julita Janicka. 

SPRAWDŹ: Polsat Super Hit Festiwal, dzień 2: Występ Maneskin! Artyści pocałowali się na scenie! [RELACJA NA ŻYWO]

ZOBACZ: Skandaliczne urodziny Andrzeja Piasecznego. Krzyczy: "JE*AĆ BIEDĘ I PIS". Wszystko nagrane! WIDEO

I być może nie byłoby to aż tak rażące, gdyby nie fakt, że Piasek od lat pracuje i zarabia głównie w Telewizji Polskiej, gdzie kilkukrotnie był trenerem programów "The Voice of Poland" i "The Voice Senior". Chętnie występował też w koncertach organizowanych przez TVP i innych programach stacji. Choć komentarz TVP na temat zachowania Piaska wskazuje, że może się to już nie powtórzyć. PRZECZYTAJ TUTAJ: Surowe konsekwencje dla Andrzeja Piasecznego! TVP ostro komentuje skandal na urodzinach muzyka

Media od lat interesują się życiem miłosnym Piaska, które od zawsze owiane jest wielką tajemnicą. Kilka lat temu dziennik "Fakt" podejrzewał, że Andrzej Piaseczny związany był Michałem Pirógiem, na co miała wskazywać enigmatycznie opisana w autobiografii tancerza relacja.

ZOBACZ TAKŻE: Syn Justyny Steczkowskiej łamie wszelkie zakazy. Popijawa w knajpie to dopiero początek! [ZDJĘCIA]

Dopiero w niedawnym wywiadzie Andrzej Piaseczny wyznał, że jest w związku.

- Nie interesuje mnie takie bulwarowe pokazywanie się, że dzisiaj jestem w tym miejscu i z tą osobą. W innym momencie, w innym miejscu z inną osobą. Nie jestem człowiekiem samotnym. Tworzę relację. Mam nadzieję, że ona będzie długotrwającą - wyjawił Piasek w programie "Kulisy sławy Extra". - Jeśli kiedykolwiek będę chciał wychodzić z nią do świata - czego nie wykluczam, bo ja sam, patrząc na siebie, wiem jak się zmieniam przez lata, wiem, jak jestem coraz bardziej spokojny i rozsądny, i otwarty - nie chcę mieszać prywatności ze swoją rozpoznawalnością. To wcale nie znaczy, że ja się czegoś boję - zaznaczył. 

NIE PRZEGAP: Przez lata była największą gwiazdą TVP. Dziś mieszka z małym dzieckiem W AUCIE!

Dalej muzyk wspomniał nawet o ślubie.

- Nie chcę istnieć w przestrzeni medialnej jako: "dobrze, a to jest moja żona" czy: "to jest mój mąż", "to są moje dzieci" itd. "Popatrzcie jak my żyjemy". Gdybym chciał wstąpić w związek małżeński, to być może pokazałbym to światu wtedy. Jako kropkę nad "i" - uśmiechnął się Piasek. 

Skandaliczne urodziny Andrzeja Piasecznego

Szukasz pomysłu na romantyczny upominek? Przejdź na stronę Poczta Kwiatowa kod rabatowyi kup kwiaty z rabatem!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze