Andrzej Seweryn został mężem zaufania. Jego córka pęka z dumy [ZDJĘCIE] Wybory 2020

2020-07-12 19:37 katk
Andrzej Seweryn
Autor: East News

Wybory 2020. Córka Andrzeja Seweryna opublikowała zdjęcie, na którym widzimy reżysera z plakietką, na której widnieje napis "mąż zaufania". Okazuje się, że Andrzej Seweryn postanowił zrobić coś więcej w wyborach prezydenckich i zgłosił się pilnowania prawidłowego przebiegu głosowania w lokalu wyborczym w Choczewie. Maria Seweryna nie kryje, że jest dumna ze swoje taty.

Podczas drugiej tury wyborów prezydenckich w lokalach wyborczych pojawili się mężowie zaufania. Kim jest mąż zaufania? Mężowie zaufania mają za zadanie z bliska przyglądać się pracy komisji, a co za tym idzie dawać gwarancję, że w trakcie liczenia głosów nie dojdzie do żadnych nieprawidłowości. Mężem zaufania mógł zostać każdy obywatel posiadający czynne prawo wyborcze.

Andrzej Seweryn został mężem zaufania

Córka Andrzeja Seweryna, Maria na Twitterze zamieściła zdjęcie, które poruszyło setki internautów. Widzimy na nim reżysera stojącego pod Obwodową Komisją Wyborczą nr 1 w Choczewie. Jednak okazuje się, że Andrzej Seweryn nie pozuje, jak większość gwiazd, tylko po to, aby pochwalić się oddanym głosem. Na jego piersi widoczna jest plakietka z napisem "mąż zaufania". Maria Seweryn potwierdziła tę informację. - Mąż zaufania, mój tata - napisała w poście.

Dlaczego Polacy poszli na wybory? "To nasz obywatelski obowiązek"
II Tura wyborów: tak głosowali Polacy

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze