Ania z "Rolnik szuka żony" w Watykanie. Dobrała odpowiedni strój? [ZDJĘCIA]

2020-02-15 8:31 MGa
Anna Stelmaszczyk i Jakub Napierała
Autor: Instagram Anna Stelmaszczyk i Jakub Napierała

Ania Stelmaszczyk (35 l.) wybrała się z grupą znajomych do Rzymu. Była partnerka Jakuba Napierały (44 l.) z 6. edycji "Rolnik szuka żóny" do stolicy Włoch poleciała w nie tylko w towarzystwie koleżanek. Razem z nimi leciało także czterech mężczyzn. Walentynki Ani w Rzymie nie spodobały się fanom programu TVP.

Ania z "Rolnik szuka żony" po rozstaniu z Jakubem, nie ma łatwo. Niemal każde zdjęcie, które umieści w sieci jest komentowane. Internauci zarzucają jej m.in., że zabawiła się kosztem Kuby. Teraz, gdy opublikowała zdjęcia z Rzymu, fala hejtu wzrosła. Wszystko zaczęło się od postów wrzuconych na lotnisku. Oliwy do ognia dodała relacja świadka, który poinformował portal se.pl, o dość hałaśliwym zachowaniu męskiej części znajomych Stelmaszczyk. 

Niepokojące zachowanie Ani z "Rolnik szuka żony" w samolocie

Teraz, gdy Ania opublikowała zdjęcia z wycieczki do Watykanu, nagle krytyczne komentarze zniknęły. Fani życzyli jej udanego pobytu we Włoszech. Spora część była także zachwycona sukienką byłej uczestniczki "Rolnik szuka żony". Jak sama napisała, było wówczas aż 16 stopni Celsjusza.

Wyświetl ten post na Instagramie.
😘😎 Post udostępniony przez Anna Stelmaszczyk (@asjszjn)
Wyświetl ten post na Instagramie.
W drodze do Watykanu Post udostępniony przez Anna Stelmaszczyk (@asjszjn)
Najnowsze