Anita Werner z narzeczonym właśnie przekazali radosną nowinę! "Jesteśmy szczęśliwi"

2021-01-26 21:29 sylwiab
Anita Werner i Michał Kołodziejczyk
Autor: Instagram Anita Werner i Michał Kołodziejczyk

Anita Werner stara się trzymać w tajemnicy informacje o swoim życiu prywatnym. Kiedy więc w ubiegłym roku na Telekamerach u jej boku pojawił się Michał Kołodziejczyk, w mediach zawrzało. Niedawno partner Anity Werner wygadał się, że jest ona jego narzeczoną, a teraz razem przekazali fanom radosną nowinę. Oboje są bardzo szczęśliwi z tego powodu.

Anita Werner z telewizją TVN związana jest już od 20 lat. Prowadząca Faktów, przez wielu widzów nazywana jest "królową lodu". Przez wiele lat strzegła swojej prywatności i dopiero niedawno pochwaliła się nowym partnerem. Michał Kołodziejczyk jest dziennikarzem sportowym. Niegdyś był redaktorem naczelnym działu sportowego w Wirtualnej Polsce, a teraz zajmuje stanowisko dyrektora stacji Canal+ Sport.

NIE PRZEGAP: Właśnie okazało się, że Michał Wiśniewski ma jeszcze więcej dzieci niż wszyscy myślą! Nazwisko matki zszokuje wielu, to nie jego nowa żona!

Michał Kołodziejczyk ostatnio wygadał się, że Anita Werner jest już jego narzeczoną. Jego znajomy z pracy zdradził w rozmowie z Faktem, że Michał jest w niej szaleńczo zakochany i każdego zapewnia, że jego serce należy już tylko do niej. Para zamieszkała ze sobą prawie rok temu. 

- W pracy opowiada o wspólnych weekendach i zakupach. Są ze sobą bardzo szczęśliwi. Michał zapewnia, że Anita wcale nie jest królową lodu, jak nazywają ją widzowie Faktów. Ma ponoć wielkie poczucie humoru i dużo się śmieje - powiedział tabloidowi znajomy Michała.

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk właśnie przekazali radosną nowinę! Wielkie szczęście

Anita Werner razem z ukochanym podczas pandemii postanowili napisać wspólną książkę. Na jesieni ukazało się ich wspólne dzieło "Mecz to pretekst. Futbol, wojna, polityka". Książka cieszy się dość sporą popularnością i zbiera mnóstwo doskonałych recenzji. Anita Werner pokazała zdjęcie z partnerem, które zostało zrobione w momencie, kiedy kończyli zbierać materiały do swojej publikacji. 

Ich książka została nominowana w plebiscycie Sportowa Książka Roku. Anita Werner z partnerem podzielili się swoim szczęściem. 

- Tak wyglądają szczęśliwi ludzie, którzy kończą zbierać materiały do swojej książki😉 Teraz jesteśmy tak samo szczęśliwi wiedząc, że nasza książka Wam się podoba. A jeżeli zechcecie oddać na nią swój głos, będziemy szczęśliwi podwójnie! - napisała Anita Werner i dołączyła do niej zdjęcie z partnerem, na którym obaj tryskają szczęściem. Zobaczcie je niżej. 

NIE PRZEGAP: Wiadomość o tym, co się właśnie stało wstrząsnęła Barbarą Kurdej-Szatan. Coś okropnego, tak załamana nie była już dawno!

NIE PRZEGAP: Gdy wyciekły informacje o żonie Pawła Wawrzeckiego, opadły nam szczęki! Od 12-stu lat ukrywa ją przed mediami!

Oni nie mają u niej szans. Krystyna Pawłowicz o mężczyznach. Komentarz Adama Federa [WIDEO]
Najnowsze