Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ujawnia tajemnicę kolejnej edycji

2019-10-09 17:25 KSZ
Ślub od pierwszego wejrzenia
Autor: screen youtube.com/user/tvnpl screen youtube.com

Uczestniczka programu podzieliła się zdjęciem swojego maleństwa. Przy okazji zdradziła cenną wskazówkę dotyczącą kolejnej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Fani show mogą być zawiedzeni, bo będą musieli jeszcze poczekać.

Anita Szydłowska to uczestniczka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Program miał pomóc znaleźć wymarzoną połówkę tym osobą, które nie miały szczęścia w miłości. Haczyk polegał na tym, że pary miały spotkać się dopiero na ślubnym kobiercu. Anita została więc żoną Adriana. Para doczekała się synka Jerzego, który urodził się w czerwcu tego roku. Malec jest oczkiem w głowie mamy, która chętnie dzieli się jego zdjęciami w mediach społecznościowych. Na Instagramie dodała zdjęcie z opisem, w którym zachwyca się bajkami dla dzieci i zachęca mamy do podtrzymywania wieczornego rytuału czytania dzieciom na dobranoc. Spośród wielu komentarzy dotyczących tematyki dziecięcej, jeden odnosił się do czegoś całkiem innego... Pewnie fan zapytał o kolejną edycję show, którą planowano na tą jesień. Anita wie na ten temat niewiele: - Wiadomo tyle, że została nakręcona, ale z niewiadomych przyczyn został przeniesiony termin jej emisji

Sprawdź:Anita ze "Ślubu" ma już płaski brzuch po porodzie. Katuje się na siłowni

Wyświetl ten post na Instagramie.
Nasze Maleństwo wkroczyło dziś w 5 miesiąc swojego życia. Czas biegnie tak szybko🙈👶🏻 chyba następuje ciężki czas ząbkowania, bo WSZYSTKO co da się złapać wędruje prosto do buzi, a jeżeli jest za duże to można przynajmniej to polizać😆 Przed urodzeniem Jerzyka, myślałam że każda bajka w telewizji to ogłupianie, ale obejrzałam kilka dla najmłodszych i muszę powiedzieć że nie miałam racji i istnieje wiele wartościowych i pomagających w rozwoju. Mimo wszystko ze swojego dzieciństwa- aż do wieku szkolnego pamiętam codzienny rytuał czytania wieczornych bajek. Moja mama - lub kiedy jej nie było- dziadek czytali mi książki- wszystkie- te klasyczne Andersena czy Braci Grimm, aż do moich ulubionych atlasów przyrody z obrazkami😂 Mimo że kilka osób stwierdzi że to nie ma sensu, bo on jeszcze tego nie rozumie, to staram się czytać Jerzykowi każdego dnia♥️ w pokoiku też czas na zmiany i dużą kołyskę zastąpiła bardziej poręczna którą możemy zabrać do innego pomieszczenia. Jerzyk z okazji ukończenia 4 miesiąca ma niesamowitą niespodziankę!!! Każda z Was może dostać taką właśnie kołyskę, a co więcej zabawić się w projektantkę i sama zaprojektować jej kolorystykę, wzór, pościel, dodatki i podstawę z dostępnych tak aby stworzyć wymarzoną i jedyną w swoim rodzaju😍😍😍 zaobserwujcie profil mój oraz @like.moses i napiszcie w komentarzu jaka była Wasza ulubiona bajka z dzieciństwa i dlaczego♥️ a już w środę na instastories wyłonię zwycięzcę! Mam nadzieję że sprawi dużo radości innemu Maluszkowi💙💙💙 życzę dużo uśmiechu na nowy tydzień🥰 ps. Wszystkie rady na ząbkowanie mile widziane- mamy kilka gryzaków, w tym wszędzie polecaną Żyrafę sophie😚 Post udostępniony przez Anita Szydłowska (@anitaczylija)
Najnowsze