Anja Rubik NAGO w wideo nominowanego do Oscara! ZOBACZ

2020-01-13 15:51
Anja Rubik w klipie Jana Komasy
Autor: YouTube Anja Rubik w klipie Jana Komasy

Film Jana Komasy (39 l.) "Boże ciało" otrzymał nominację do Oscara 2020! To wielki sukces polskiego reżysera, który trzy lata temu stworzył teledysk do piosenki swojej siostry Mery Komasy (35 l.) "Lost me". Główną rolę zagrała w nim supermodelka Anja Rubik (37 l.), która stanęła przed kamerą nagusieńka. Musicie to zobaczyć.

Anja Rubik w klipie do piosenki "Lost me" zagrała samą siebie czyli top modelkę, która przechadza się po wybiegu podczas pokazu mody. Z tą tylko różnicą, że tym razem po zaprezentowaniu modnej sukienki nagle zaczyna się rozbierać. W końcu staje przed kamerą zupełnie nago.

Piosenka pochodzi z płyty Mery Komasy, która o reżyserię obrazu poprosiła swojego brata - Jana, którego film "Boże ciało" otrzymał dziś nominację do Oscara. Anja natychmiast pogratulowała mu tego na swoim Instagramie.

Wielkie gratulacje dla Janka Komasy za nominację do OSCARA za „Boże Ciało” !!! NAJLEPSZY międzynarodowy film ! 💥💥💥 Tutaj na planie z Jankiem kilka lat temu, kiedy kręciliśmy wideoklip „Lost me” - napisała modelka.

Zobaczcie klip do piosenki "Lost me":

Najnowsze