Anna Dymna czekała na ten dzień prawie 10 lat. Wielka radość w życiu aktorki

2021-01-06 17:01
Anna Dymna powróciła na szklany ekran
Autor: Akpa Anna Dymna powróciła na szklany ekran

Anna Dymna (70 l.) od lat pozostaje jedną z ulubionych polskich aktorek. Ostatnio gwiazda przeżywała rodzinny dramat. Z powodu koronawirusa do szpitala trafił jej ukochany mąż. Walka o jego życie trwała ponad dwa tygodnie. Na szczęście Krzysztof Orzechowski wrócił już do domu. To jednak nie koniec dobrych wieści dla aktorki.

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia Anna Dymna poinformowała na swoim Facebooku, że jej mąż jest już w domu. Więcej pisaliśmy o tym tutaj. Tuż po świętach odbyło się jeszcze jedno ważne dla niej wydarzenie. Na platformie Player zadebiutował nowy serial „Nieobecni”. Jego twórcy inspirowali się prawdziwymi historiami najgłośniejszych zaginięć ostatnich lat w Polsce. Główną bohaterką serialu jest Mila Gajda (Justyna Wasilewska) - znana tancerka, która wraca do rodzinnego Kasprowa na święta Bożego Narodzenia i odkrywa, że jej najbliżsi zniknęli w tajemniczych okolicznościach. Anna Dymna gra jej ciotkę - Zośkę.

Dla aktorki rola w serialu to powrót na szklany ekran po 10 latach. Ostatnią rolą w produkcji telewizyjnej był udział w "Licencji na wychowanie" w TVP2. Zagrała tam matkę głównego bohatera.

Porzucił "Klan" będąc u szczytu sławy. Od ponad roku mieszka z ukochaną w samochodzie

- „Nieobecni” to przede wszystkim pełna emocji historia o tym, co w życiu każdego z nas najważniejsze, czyli o relacjach z rodziną. Na ile naprawdę znamy tych których kochamy? Do czego bylibyśmy zdolni, aby odzyskać bliskich, którzy zaginęli? Dodatkowo pojawia się intrygujący wątek śledczy związany z tajemniczym zniknięciem rodziny głównej bohaterki. Myślę, że siłą naszego serialu jest nie tylko intrygująca i wciągająca opowieść, ale także niejednoznaczne, bardzo wyraziste postaci - komentuje portalowi Wirtualnemedia.pl Katarzyna Czarnecka producentka serialu.

Według informacji serwisu, serial jeszcze w tym roku pojawi się na antenie głównej TVN.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE