Anna Iberszer w tańcu przepada w ramionach kolegi. Co na to mąż artystki? [WIDEO]

2021-08-04 4:49
Anna Iberszer na obchodach 90-lecia Juraty i pokazie Doroty Goldpoint
Autor: AKPA

Anna Iberszer (45 l.), znana z serialu „Ranczo” na co dzień łączy pracę aktorki oraz tancerki i choreografa. Na brak zajęć nie narzeka. Ostatnio przy okazji obchodów 90-lecia Juraty razem ze swoim tanecznym partnerem zatańczyła ogniste tango. Mimo że to jeden z najbardziej ekspresyjnych i erotycznych tańców, gwiazda zapewnia, że emocje z parkietu to tylko gra, a jej ukochany mąż nie jest zazdrosny, że czasem przepada w ramionach partnera tanecznego Piotra Woźniaka, z którym najczęściej tworzy sceniczny duet.

Anna Iberszer wyglądała zjawiskowo podczas obchodów 90-lecia Juraty. Gwiazda "Rancza" w kreacjach, które specjalnie na ten wieczór zaprojektowała dla niej Dorota Goldpoint, zatańczyła gorące tango w objęciach Piotra Woźniaka. Czerwona suknia skrojona na miarę układała się doskonale falując w rytm tańca. Kreacja opinając ciało artystki podkreślała jej kobiecość i temperament. Oczu nie można było oderwać od aktorki i jej partnera scenicznego. Patrząc na ich zjawiskowy występ można by pomyśleć, że łączy ich coś więcej, ale tak nie jest. Anna od kilku lat jest szczęśliwą żoną i mamą, Piotr także ma swoje życie. Zapytaliśmy jednak Iberszer, czy jej mąż bywa zazdrosny, kiedy przepada w objęciach przyjaciela?

- Myślę, że mój mąż nie jest zazdrosny. Tańczyłam tango i inne tańce zanim go poznałam, więc doskonale wiedział jak wygląda moja praca i to zaakceptował. Z Piotrem, z którym tańczę znamy się od lat i każde z nas ma swoich partnerów życiowych. Spotykamy się tylko w tangu - opowiada „Super Expressowi” Ania.                                                                       

Więcej w naszym wywiadzie. Zapraszamy do oglądania!

Anna Iberszer: Rodzina daje mi siłę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE