Anna Kalczyńska o zmarłym tacie: Przeczuwał, że to już koniec...

2019-09-12 5:15 esda

Żałoba w rodzinie Anny Kalczyńskiej (43 l.). Przedwczoraj zmarł jej tata Krzysztof Kalczyński (†82 l.), aktor znany ostatnio z serialu „Klan”. Przed dwoma laty wycofał się z zawodu i prowadził spokojne rodzinne życie. Jego śmierć zaskoczyła najbliższych. Dziennikarka „Dzień Dobry TVN” jest wstrząśnięta. Pożegnała tatę w niezwykle wzruszający sposób.

„Drodzy Przyjaciele, Mój ukochany Tata odszedł dziś rano. Kto Go znał, wie, że był chodzącą życzliwością, emanujący ciepłem i humorem. Dla mnie – był miłością, wsparciem, samą czułością. Przed pierwszym dniem szkoły, przed egzaminami, przed ołtarzem, przy każdej ważnej okazji ściskaliśmy się za piąty paluszek. Tak też było wczoraj. Jak wiecie napisał nam książkę, żebyśmy o niczym ważnym i zabawnym w jego życiu nie zapomnieli. Jakby przeczuwał, że jego dni są policzone. To było wspaniałe życie, myślę, że niebo jest od dziś bardziej kolorowe.
Tylko nam tu wszystkim bardzo smutno. Dziękuję Wam za wszystkie ciepłe słowa pocieszenia i wsparcia” – napisała prezenterka TVN na swoim profilu na Facebooku i dodała w innym wpisie wiersz: „Na pewno pamiętasz zapach trawy koszonej w słońcu. Nabieram go teraz prosto do serca, łapczywie, ale zamiast uśmiechu do wspomnień płyną łzy...”

Krzysztof Kalczyński był mężem Haliny Rowickiej (68 l.), gwiazdy serialu „Dom”. Był cenionym aktorem teatralnym. Zagrał w takich hitach jak „Stawka większa niż życie”, „Con amore”, a także w serialach „Klan” i „ Plebania”.

Dbaj o serce bliskich. SPRAWDŹ TUTAJ