Nowa piękność w "Barwach szczęścia". 19-latka potrafi nieźle przywalić

2021-01-14 9:05 mga
Anna Pent w serialu Barwy szczęścia
Autor: Barwy szczęścia/Instagram 19-latka trenuje taekwando

Anna Pentz (19 l.) jest reprezentantką Polski w taekwondo. Od niedawna można ją oglądać w roli Michaliny w serialu "Barwy szczęścia". Wciela się w dziewczynę, która namiesza sporo w życiu Witka (Witold Sosulski).

Oprócz sztuk walki Anna Pentz pasjonuje się także śpiewem i tańcem. Gra także na na ukulele. Młodziutka aktorka "Barw szczęścia" jest filigranowa. Ma 156 centymetrów wzrostu i występuje w wadze do 50 kilogramów. Ania znajduje się w kadrze Polski. Reprezentowała już nasz kraj na Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Świata Juniorów. 

- Ogromnym zaszczytem są dla mnie występy w reprezentacji Polski. W czasie pandemii ciężko trenuję, by móc spełnić swoje marzenie o złotym medalu Mistrzostw Świata – mówi Anna Pentz, która trenuje taekwando w klubie KWSW Taewo Warszawa. - W 2017 roku zdobyłam złoto w walkach w PE w Lublinie. Jednakże występ w barwach biało-czerwonych jest zupełnie innym doświadczeniem. To dla mnie ogromny zaszczyt, że mogłam reprezentować nasz kraj, zarówno w Inzell, jak i w Sarajewie. Atmosfera na tego typu zawodach jest niepowtarzalna. Walcząc o medale mamy świadomość, że ewentualne zwycięstwo nie będzie jedynie sukcesem nas jako zawodników, ale sukcesem całej kadry i kraju - dodała w wywiadzie dla pztkd.lublin.pl.

Anna Pentz to uczennica XV Liceum Ogólnokształcące im. Narcyzy Żmichowskiej. Jej kolejną pasją jest taniec ludowy. Należy do zespołu ZPiT Uniwersytetu Warszawskiego “Warszawianka”. W swoim dorobku ma także role w serialach "Ultraviolet" i "Miasto długów".

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?
Najnowsze