Półnaga Anna Popek w trzcinach. Na ten widok padniecie! Morsuje w makijażu [ZDJĘCIA]

2021-01-27 5:30 nr
Anna Popek morsuje
Autor: papara18 Anna Popek morsuje

Morsowanie to absolutny hit tej zimy. Anna Popek (53 l.) nie jest żadną nowicjuszką. Zaprawiona w bojach zrzuca ubrania zawsze, gdy tylko nastaje mróz. Tym razem okazało się jednak trudniej niż zawsze. Gdy temperatury w Polsce spadły grubo poniżej zera, nawet Popek ledwie wytrzymała w wodzie. 

W tym tygodniu piękna gwiazda TVP wybrała się do Łomianek pod Warszawą wraz mistrzynią pływania zimowego Hanią Bakuniak. Tam obie panie zrzuciły ubrania w trzcinach i wskoczyły do jeziora Kiełpińskiego. I choć Ania morsowała już wielokrotnie, i nawet nie był to jej pierwszy raz tej zimy, tym razem było jej znacznie trudniej niż zwykle!

NIE PRZEGAP: Anna Samusionek morsuje BEZ MAJTEK. Wszystko jej widać! Teraz komentuje

- Jestem z siebie dumna! W tak zimnej wodzie jeszcze nie morsowałam, ale w towarzystwie Hani czułam się pewnie i bezpiecznie. Grunt to dobre przygotowania i odpowiednie towarzystwo - mówi Popek. Anna oczywiście.

ZOBACZ TAKŻE: Julia Wieniawa w ostrej scenie seksu! Zobaczy to cały świat. ZDJĘCIA

Od kiedy zamknięto siłownie, Polacy chętnie wskakują do lodowatej wody. Morsowanie to nie tylko moda. To sposób na zdrowie. Kilka minut w jeziorze czy rzece wodzie, czy choćby na śniegu za domem, poprawia krążenie, wpływa na odporność i, co równie ważne, na urodę! Widać, że Anna Popek morsuje regularnie.

Najnowsze