Anna Popek w Dzień dobry Polsko? "Byłam na castingu"

2017-02-14 9:54 ssk
Anna Popek: Niczego nie żałuję!
Autor: tv.se

Już niedługo na antenie TVP1 zadebiutuje nowy program śniadaniowy - Dzień dobry Polsko. Mówi się, że w jednej z par prowadzących ma być Anna Popek. Postanowiliśmy to sprawdzić i zapytać piękną prezenterkę, czy zobaczymy ją w nowym programie TVP. Co nam odpowiedziała?

TVP1 szykuje odpowiedź na Dzień Dobry TVN. Na antenie Jedynki pod koniec lutego wystartuje nowa śniadaniówka - Dzień dobry Polsko. Krążą słuchy, że jedną z prowadzących ma być prezenterka, która ma doświadczenie w tego typu programach. Mowa o Annie Popek, która przez lata prowadziła Pytanie na Śniadanie. Ostatnio gwiazda postanowiła jednak zerwać z telewizją śniadaniową. Czy powróci do tego typu dziennikarstwa?

Redaktorka tv.se.pl postanowiła zweryfikować te informacje u źródła. Zapytała Popek o udział w Dzień dobry Polsko. - Bardzo się w ogóle cieszę, że w Telewizji Polskiej, w Jedynce, pojawi się nowy program - zaczęła Popek. - Nie mogę zdradzać jeszcze jakie będą pary, kto z kim i jaka będzie ostatecznie obsada programu, bo prace przygotowawcze w pełni. Zostawimy naszemu dyrektorowi tę przyjemność poinformowania kto będzie prowadził program - odpowiedziała tajemniczo Popek. - Byłam na castingu. Tylko tyle powiem - dodała.

Chcielibyście zobaczyć Annę Popek ponownie w roli prowadzącej program śniadaniowy?

Zobacz: Dzień dobry Polsko - nowy program śniadaniowy TVP1. Kiedy premiera?