Niestety, z mamą Anny Przybylskiej nie jest dobrze! Trafiła do szpitala, smutne wiadomości

2021-03-04 13:29 sylwiab
Mama Anny Przybylskiej, Krystyna Przybylska
Autor: AKPA Mama Anny Przybylskiej, Krystyna Przybylska

Po tym jak Anna Przybylska przedwcześnie zmarła w wieku niespełna 36 lat, jej mama Krystyna starała się osłodzić życie osieroconej przez nią trójki dzieci. Niestety, nie mamy dobrych wiadomości o kobiecie. Z panią Krystyną nie jest dobrze, konieczna jest hospitalizacja. Ojciec jej wnuków, Jarosław Bieniuk, zabrał głos.

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk doczekali się trojga dzieci. Najbardziej znanym z nich jest Oliwia Bieniuk, która zaczęła już stawiać pierwsze kroki w polskim show-biznesie. Nastolatka często wrzuca do sieci zdjęcie z ukochaną babcią ze strony zmarłej mamy. Pani Krystyna w rozmowie z "Wysokimi Obcasami" wyjawiła, jak wygląda ich życie po śmierci Anny Przybylskiej.

NIE PRZEGAP: Ślubu nie będzie, Marta Manowska zerwała zaręczyny?! Szokujące doniesienia mediów

- Ich ojciec Jarek, któremu przyszło zmierzyć się z rolą samotnego rodzica, spisuje się znakomicie. No i ma wsparcie bliskich, zwłaszcza swojej mamy. My z moją córką Agnieszką też pomagamy, jak umiemy. Wszystkie wolne chwile spędzamy razem tak, by osładzać dzieciom życie bez mamy - mówiła pani Krystyna. Ale jak się właśnie okazuje, teraz to ona potrzebuje wsparcia.

Mama Anny Przybylskiej trafiła do szpitala. Nie jest dobrze

20 lutego Krystyna Przybylska za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazała, że wynik jej testu na koronawirusa okazał się pozytywny. Jak się właśnie okazuje jej stan uległ pogorszeniu na tyle, że konieczna jest hospitalizacja. Pani Krystyna w rozmowie z "Na żywo" potwierdziła, że przebywa obecnie w szpitalu.

NIE PRZEGAP: W takich warunkach mieszka Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Daleko im do luksusów, dotarliśmy do zdjęć [GALERIA]

- Leżę w szpitalu. Wstrętny wirus - powiedziała tygodnikowi. 

O stan zdrowia mamy Anny Przybylskiej Plejada zapytała Jarosława Bieniuka, dla którego pani Krystyna jest bardzo ważną osobą po tym, jak stracił matkę swoich dzieci. 

- Jestem w stałym kontakcie z babcią Krysią i zawsze może liczyć na moje wsparcie - powiedział Jarosław Bieniuk.

NIE PRZEGAP: Michał Wiśniewski przekazał dziś tragiczne wiadomości. Nie żyje Krzyś, to straszne

Tak wygląda grób Anny Przybylskiej. Niezapomniani
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze