Anna Przybylska znała nową przyjaciółkę Bieniuka

2016-06-23 14:20 i.d

Jarosław Bieniuk coraz częściej widywany jest w towarzystwie atrakcyjnej Martyny Gliwińskiej. Para świetnie się dogaduje, a nowa przyjaciółka piłkarza ma dobry kontakt z jego dziećmi. Jak donosi jeden z tygodników Anna Przybylska znała Gliwińską. Panie miały okazję razem współpracować.

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska coraz częściej widywani są razem podczas oficjalnych imprez. Jedną z ostatnich było wydarzenie o nazwie "Pomorskie Randez Vous - Sunreef Yachts". Na początku maja 2016 roku wzięli udział w charytatywnym biegu dla Fundacji Hospicyjnej. Para przebiegła razem 10 kilometrów. I choć sportowiec nie przyznał oficjalnie, że Martyna jest jego partnerką, to media i tak nadają jej taki tytuł. Tygodnik "Na Żywo" zbadał przeszłość nowej przyjaciółki Bieniuka. Co się okazało?

Anna Przybylska współpracowała z Martyną Gliwińską?

Według doniesień "Na Żywo" Martyna Gliwińska z rodziną Bieniuka poznała się jeszcze przed śmiercią Anny Przybylskiej. Dziewczyna bywała w domu znanej pary. - Ania kilka razy radziła się Martyny, absolwentki Wydziału Wzornictwa Przemysłowego na warszawskiej ASP, w kwestiach urządzania wnętrz - słowa znajomej rodziny przytacza "Na Żywo". O tym, że przyjaciółka Bieniuka dobrze znała się z rodziną sportowca świadczy również inny cytat. - Nie jest obcą "ciocią", która nagle zaczęła się pojawiać w ich domu po śmierci mamy. Jest kimś, kogo lubią i komu ufają - czytamy w tygodniku.

W tym roku miną dwa lata od śmierci Anny Przybylskiej. Aktorka zmarła 5 października 2014 roku w swoim rodzinnym domu w Gdyni Orłowie.

ZOBACZ: Jarosław Bieniuk majówkę spędził w towarzystwie pięknej blondynki. Kim jest Martyna Gliwińska?

Najnowsze